کلاغ خبرچین

در این بخش از سایت برخی سخنان  که به گوش ما رسیده، منتشر می شود.

عزیزان همشهری که می خواهند در این بخش شرکت کنند می توانند مطالب خود را در انتهای همین صفحه واز طریق فرم تعیین شده ارسال نمایند.

  توجه: آخرین اخبار در بالاترین قسمت صفحه و قدیمی ترین اخبار در انتهای صفحه قرار گرفته است.

این بخش هرروز بروزرسانی میشود….

دوستان شنیده های خود را در زیر این پست ارسال کنند

کلاغ خبرچین(انتخاباتی)

———————————————-

روز دوم

  • شنیده ها حاکی از آن است که بهرام عباسزاده جدیدا به مدیریت یکی از بخش های شرکت کشت و صنعت انتخاب شده است.

 

  • شنیده ها حاکی از آن است که سناریوی در انتخابات حضور خواهم داشت در چند روز آینده عملی خواهد شد!!

 

  • شنیده ها حاکی از آن است که عده ای از افرادی که جدیدا برای حضور در انتخابات اعلام حضور کردند،معتقدند به این دلیل اعلام آمادگی کردند که علی زین العابدین به قول خود مبنی بر این که در انتخابات شرکت نخواهم کرد جامه عمل نپوشانیده است.

روز اول

  • شنیده ها حاکی از آن که کانال تلگرامی طرفداران اسدی شروع به فعالیت کرده اند

☆شنیده می شود در اولین جلسه انتخاباتی حاج علی زین العابدینی هیچ کدام از اعضای ائتلاف که حاج علی قبل از اعلام حضور در جلسات آنان سخنرانی کرده حضور نداشته اند.

☆شنیده می شود که طرفداران یونس اسدی متشکل از چند اکیپ خودرویی به استقبال وی خواهند رفت تا او را مجاب کنند که بار دیگر در انتخابات شرکت کند!

☆شنیده ها حاکی از آن است که یکی از کاندیدای نمایندگی مجلس در مشگین شهر که دکتر می باشد،در دید و بازدید های انتخاباتی در روستا جهت خود نمایی بیشتر فشار پیر مردان روستا را گرفته و توصیه های پزشکی را به آنها انتقال می دهد.

☆شنیده ها حاکی از آن است که مسعود فقیه به نفع مهندس ولی ملکی کنار خواهد کشید.

 

——————————————–

کلاغ خبرچین: شنیده ها حاکی از آن است که ابراهیم دادفر روز پنج شنبه به عنوان رئیس دانشگاه آزاد مشگین شهر معرفی خواهد شد،پرفسور خدابخش نماینده تام الاختیار دانشگاه آزاد در شمالغرب کشور دیروز به اردبیل سفر کرده است

……………………………………………….

 کلاغ خبرچین: شنیده می شود که یونس اسدی در صورتی که انتخابات استانی شود در انتخابات شرکت خواهد کرد،وی بارها در محافل عمومی اعلام کرده است که در انتخابات شرکت نخواهم کرد

……………………………………………….

 کلاغ خبرچین: شنیده شد یکی از کاندیداهای معروف و احتمالی انتخابات آینده، با حضور خود در یکی از مجتمع های تجاری مشکین شهر؛ بدون اینکه کسبه آن مجتمع به وی اعتنایی کنند، مستقیما وارد یکی از مغازه ها شد و پس از نشستن در جایگاه فروشنده، ساعاتی به بحث و گفتگو با صاحب مغازه و حاضرین در مغازه پرداخت.

……………………………………………….

 کلاغ خبرچین: شنیده می شود که “یکی از” شهروندان مشکین شهری حاضر در “یکی از” شبکه های اجتماعی پرمخاطب در مشکین شهر، تبلیغات نفر به نفر انتخاباتی را از حالا در آن شبکه اجتماعی آغاز کرده است.

……………………………………………….

 کلاغ خبرچین: شنیده می شود که سرپرست قبلی شهرداری مشکین شهر به زودی به عنوان یک کارمند آتش نشانی در این شهرستان ایفای نقش خواهد کرد.

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که مظلومی، شهردار جدید مشکین شهر در یک جلسه عمومی دوبار خود را بلدیه معرفی کرد و گفت: من یک بلدیه بودم که امروز به این مقام رسیده و روی این صندلی نشسته ام.

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده شد که یک هیئت متشکل از نیروهای سیاسی مشگین شهر، برای بررسی فضای سیاسی شهرستان و استان و هم چنین ارزیابی شرایط انتخابات آتی مجلس با ولی ملکی دیدار کردند. این دیدار روز دوشنبه و در تهران برگزار شده است.

……………………………………………….

 کلاغ خبرچین: شنیده می شود که در جلسه ی اصلاح طلبان، اعضا انتقادات شدیدی را علیه فرماندار مشگین شهر داشته اند

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود رحمت انوری آذر شهردار سابق از سوی فرماندار مشگین شهر به عنوان یکی از بخشداران این شهرستان مطرح شده است

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: صفر جعفرزاده در وبلاگ خودش نوشت،به اصول معتقد و به اصلاحات پایبندم

……………………………………………….

 کلاغ خبرچین:شنیده می شود یکی از مسئولین شهرستان که زمانی عضو شورای شهر بوده است، مبلغی را از حساب شهرداری برای مسافرت به انگلستان برداشته است که اکنون سازمان بازرسی طی نامه ای خواستار عودت آن مبلغ به حساب شهرداری شده است.

……………………………………………….

کلاغ خبرچین:شنیده ها حاکی از آن است که یکی از مسئولین بلند پایه شهرستان مشگین شهر در طی چند روز در صدد آن بوده که نظر ۲ تن از اعضای شورای شهر را برای دادن رای مخالف به شهردار جلب کند،این دو اعضای شورا از صبح امروز گوشی های موبایل خود را خاموش کرده اند.

……………………………………………….

کلاغ خبرچین:همچنین شنیده می شود که شهردار مشگین شهر گفته است که اگر قرار باشد جلسه ای تشکیل شود باید رسانه ها نیز حضور داشته باشند.

……………………………………………….

کلاغ خبرچین:شنیده می شود که دیشب برخی از اعضای شورای شهر با سیامک مظلومی رئیس ستاد انتخاباتی میر حسین موسوی در سال ۸۸ و یکی از کارکنان فرمانداری دیداری داشته اند.

……………………………………………….

کلاغ خبرچین:شنیده می شود که حکم بهرام عباسزاده رئیس دانشگاه آزاد زده نمی شود و وی به زودی از دانشگاه آزاد کنار گذاشته خواهد شد.

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود یونس اسدی علیرغم اعلام عمومی مبنی بر اینکه در انتخابات شرکت نخواهم کرد به صورت نامحسوس در حال فعالیت انتخاباتی است

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که یکی از مسئولین شهرستان در روز حضور وزیر کشور در مشگین شهر به یکی از زیر دستان خود گفته که چه کسی به این خبرنگاران خودرو داده است تا در مراسم حضور داشته باشند!

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که حرکت انتخاباتی از سوی علی زین العابدین مشاهده شده است

……………………………………………….

 کلاغ خبرچین: شنیده می شود که متخلفان پل هفت تیر محاکمه شده اند و هرکدام محکوم به پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان جریمه شدند

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که  اسدی برای حضور در انتخابات رغبتی ندارد،برخی دیگر نیز می گویند که فعلا منتظر آرایش سیاسی انتخابات است

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که فروز عطایی برای بخشداری مرادلو مطرح است،از طرفی دیگر مطلب نعمت زاده بخشدار فعلی نیز در حال رایزنی برای ابقا در سمت خود می باشد

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که اسدی به امامی گفته که آهنگران تا زمانی که من نماینده هستم معاون فرماندار باقی خواهد ماند،امامی و آهنگران بر اساس شنیده ها مشکل عمیقی با یکدیگر دارند

……………………………………………….

کلاغ خبرچینشنیده می شود یکی از اعضای شورای شهر ۴۰ میلیون وام کم بهره از بانک دریافت کرده است،بر اساس اطلاعات واصله این فرد کسی است که به مانکن هم سلام می دهد!!!!!

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود به یکی از سایت های با سابقه محلی پیشنهاد داده شده است در صورت فروش سایت ۲۴ میلیون تومان بابت آن پول داده خواهد شد

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که علی زین العابدینی در صورت دریات صلاحیت از شورای نگهبان وارد گود رقابت انتخاباتی خواهد شد.

……………………………………………….

 کلاغ خبرچین: شنیده می شود که یکی از سایت های تازه تاسیس محلی با شعار تفکر اصلاح طلبی حمایت از اصولگرایی وارد گود شده است

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که رئیس بعدی شورای اسلامی شهر دکتر قربان پناهی خواهد بود!

……………………………………………….

 کلاغ خبرچین: شنیده می شود خبرنگاران مشگین شهری،به دلیل اهمیت ندادن مدیران شهرستانی در روز خبرنگار به آنان گله مند هستند

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که چند مشگین شهری از سوی نماینده مشگین شهر برای تصدی برخی از ادارات کل به استاندار پیشنهاد شده اند.

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی شهرستان مشگین شهر،به احتمال زیاد بزرگترین ائتلاف انتخاباتی تاریخ این شهرستان رقم بخورد.

……………………………………………….

قاسم به کلاغ خبرچین فرستاده: شنیده میشود عده ای سعی دارند بر علیه اسدی طومار تهیه ئ ان را به اصل نود مجلس و مراجع قضایی بفرستند

……………………………………………….

 کلاغ خبرچین: شنیده می شود که دکتر بابک رضازاده رئیس سابق بیمارستان شهرستان مشگین شهر قصد ورود به انتخابات آتی مجلس را دارد.

……………………………………………….

اشکان به خبرچین فرستاده: شنیده می شود رئیس بعدی اداره راه و شهرسازی مشکین شهر شخصی خارج از سازمان خواهد بود و به احتمال زیاد (ر.ا) سکاندار این اداره می شود.

……………………………………………….

۹۳-کلاغ خبرچین: شنیده می شود که شهرداری مشگین شهر از زمان شهردار گذشته نزدیک به ۱۰ الی ۱۱ میلیارد تومان بدهی دارد.

……………………………………………….

 ۹۳- کلاغ خبرچین: شنیده می شود که شهردار مشگین شهر،با استفاده از تجهیزات شرکت خود( تجهیزاتی هم چون خودرو،لودر و…) برای تسهیل کارهای شهری تلاش می کند.

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که روز دوشنبه شهردار منتخب شورا و فرماندار جدید شهرستان همزمان معارفه خواهند شد

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود عده ای سعی می کنند همزمان با تغییرات دولت تدبیر و امید در شهرستان مشگین شهر تخم نفاق را پاشیده و مانع موفقیت این شهرستان شوند

……………………………………………….

کلاغ خبرچین:شنیده ها حاکی از آن است که فرماندار فعلی شهرستان در جلسه ای که با کارکنان فرمانداری داشته است سایت خیاو نیوز را به دروغ گویی متهم کرده است، دلیل این امر نیز این بوده که این سایت در قسمت کلاغ خبرچین و با ارسالی کاربر علی اکبری نوشته بود:  شنیده می شود که فرماندار فعلی تمام زور خود را برای ابقا در پست فرمانداری را بکار بسته و مشغول رایزنی با افراد مختلف می باشد که اگر این چنین باشد وای به حال شهرمان

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که ماهنامه “” اقتصاد مولد”” به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «ولی ملکی» به صورت گسترده با موضوعات اقتصادی به صورت رایگان در سطح شهرستان مشگین شهر توزیع می شود،اغلب صفحات این ماهنامه رنگی و روغنی می باشد که هزینه چاپ آن بسیار زیاد است و توزیع آن به صورت رایگان احتمال حضور وی در انتخابات را قوت می بخشد.

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که م.ع به عنوان معاون فرماندار و پ.ک بخشداری مرکزی شهرستان مشگین شهر را بر عهده خواهند گرفت/ در صورت این اتفاق اسامی نزد خیاو نیوز محفوظ است که اعلام خواهد شد.

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که نماینده شهرستان در یک جمع و با حضور مردم شهرستان مشگین شهر اعلام کرده است که دیگر وارد صحنه انتخابات نخواهم شد،این در حالی است که عباداللهی فرماندار شهرستان مشگین شهر که گفته می شود آماده حضور در انتخابات می شود به مزاح به جمع گفته است…شاهد باشید که اسدی گفت وارد انتخابات نخواهم شد.

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود هر چه به انتخابات آینده مجلس نزدیکتر می شویم دایره ی شام های سیاسی نیز کوچکتر میشود گفته میشود که این شام ها ارتباط بین مسولان جدید وقدیم بوده و بهانه ی برای نشست گفتمانی است تا افراد لایق را وارد صحنه ی انتخابات کنند فرد انتخاب شده حمایت از خاص وعام برخوردار میشود.

……………………………………………….

احمد .ر فرستاده به کلاغ خبرچین: شنیده می شود که پرویز کریمی یکی دیگر از گزینه های فرمانداری شهرستان مشگین شهر است

……………………………………………….

علی اکبری فرستاده به کلاغ خبرچین: شنیده می شود که فرماندار فعلی تمام زور خود را برای ابقا در پست فرمانداری را بکار بسته و مشغول رایزنی با افراد مختلف می باشد که اگر این چنین باشد وای به حال شهرمان

……………………………………………….

شعبان رمضانی فرستاده به کلاغ خبرچین: شنیده می شود در دو روز متوالی در شهرداری چند تن از کارمندان این اداره با هم درگیری فیزکی کرده و فضای این اداره را با الفظ رکیک مزین کرده اند که این حرکات در اداره ای که صاحب ندارد دور از ذهن نیست

……………………………………………….

 یاسر فرستاده به کلاغ خبرچین: شنیده ها حاکی از آن است که یکی از گزینه های تصدی فرمانداری، گل محمد زاده معاون فرماندار می باشد

……………………………………………….

اشکان فرستاده به کلاغ خبرچین: شنیده می شود آقای دکتر بهرام عباسزاده نیز یکی از گزینه های معرفی شده پست فرمانداری بوده است ولی از بین چند نفر آقای امامی گذینه نهایی شده است.

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که ولی قاسمی و ولی ملکی شام سیاسی را با یکدیگر سرو کرده اند ودر پیرامون شرکت در انتخابات به بحث و گفتگو نشسته اند!

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که عده ای از خانواده شهدا در تماس با خبرنگار خیاو نیوز از وجود اسامی آنها در یک نامه بی خبر هستند

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که ابراهیم امامی چند روزی است که در تهران پیگیر کارهای اداری خود برای تصدی پست فرمانداری است

……………………………………………….

صبا ارسال کرده به کلاغ خبرچین: شنیده میشود اداره نهضت بودجه نداردوعنوان اموزشیار رابااموزش دهنده عوض کرده

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود سایت های معاند نظام جمهوری اسلامی ایران  به دنبال بزرگ سازی مسمومیت مردم مشگین شهر به خاطر استنشاق دود مواد شیمیایی امحا شده هستند!

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود ۵ شنبه این هفته اولین شام سیاسی در مشگین شهر برگزار خواهد شد!

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که اعضای ستاد روحانی در استان اردبیل لیستی ۱۲۰ نفره را به عنوان گزینه های مورد نظر برای تعیین فرمانداران شهرستان ها تقدیم وزارت کشور و استاندار کرده است، گفته می شود نام های فروز عطایی و ابراهیم امامی در این لیست دیده می شود

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که یکی از مسئولین شهرستان گفته است تا ۳ ماه آینده تغییرات اساسی در مدیریت های شهرستان مشگین شهر انجام خواهد شد

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که عباس رضوانی یکی از شهرداران گذشته مشگین شهر نیز یکی از گزینه های تصدی فرمانداری می باشد
……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که اسدی دیگر تمایلی برای شرکت در انتخابات آتی مجلس ندارد…. این در صورتی است که برخی تحلیل گران نظر دارند فشار برخی از دوستان وی برای حضور مجدد در صحنه باعث خواهد شد که وی مجدد در انتخابات حضور داشته باشد!
……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود نماینده مشگین شهر با جمعی از پیشکسوتان فرهنگی شهرستان مشگین شهر دیدار داشته است

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که یکی از سایت های محلی بعد از درج خبری  با تیتر ” فرماندار فعلی گزینه اصلی شهرداری مشگین شهر” اقدام به حذف این خبر کرده است

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود گروهی تمایل دارند که برای فراهم سازی زمینه حضور فرماندار فعلی در انتخابات آتی مجلس وی را همچنان در قدرت حفظ بکنند

……………………………………………….

شهروند به کلاغ خبرچین فرستاده: شنیده ها حکایت از آن دارد که معاون عمرانی استانداری یک مشگین شهری خواهد بود .

……………………………………………….

اشکان به کلاغ خبرچین فرستاده: شنیده می شودآقای مهران فاطمی(عضو شورای شهر) تا چند روز دیگه رئیس دانشگاه آزاد واحد لاهرود می شود.

……………………………………………….

اشکان به کلاغ خبرچین فرستاده: شنیده می شود که قدرت سیاسی اکبر آذرمی زیاد بوده و مشکلات پیش آمده را از طریق وزیر کشور حل کرده و به زودی شهردار می شود

……………………………………………….

کلاغ خبر چین: در سطح شهر گفته می شود که یکی از اعضای شورا به سوی همکار خود که او نیز عضو شورا است در پی اختلاف لفظی مشتی انداخته است که خوشبختانه وی نیز جا خالی داده و مشت وی به میز برخورد کرده است!

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: برخی از اعضای شورا در مقابل تهدید شهردار برای استعفا تهدید کرده اند که تا آخر جان در مقابل این موضوع ایستادگی خواهند کرد،همچنین گفته اند اگر شهردار منتخب مشکلی داشت چرا به صورت مکتوب به شورا ارائه نکردند و تلفنی شهردار را تهدید به استعفا کرده اند!

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: گفته می شود ۲ تن از کاندیدای انتخابات مجلس گذشته از اکنون به فعالیت انتخاباتی پرداخته و در حال یار گیری می باشند

……………………………………………….

کلاغ خبر چین: گفته می شود که تحرکات برای تغییر فرماندار شروع شده است،اما در مقابل این اقدام نیز برخی بیکار ننشسته اند و سعی دارند فرماندار فعلی را ابقا بکنند!

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود نماینده شهرستان مشگین شهر گفته است که بنده بر نظر اعضای محترم شورای اسلامی شهر در انتخاب شهردار مشگین شهر احترام میگذارم و سخنانی که بر علیه بنده منتشر شده کذب محض است !

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که امام جمعه شهرستان مشگین شهر به صورت سرزده از دانشگاه آزاد بازدید کرده و از برخی مسائل فرهنگی در مورد حجاب و عفاف انتقاد کرده است، همچنین وی به مسئول فرهنگی دانشگاه گفته است که چرا در نماز های دانشگاه آزاد افراد کمی حضور پیدا می کنند که مسئول فرهنگی دانشگاه گفته است معمولا افراد زیادی در نماز خانه حاضر می شوند که اما جمعه پاسخ می دهد عکس هایی که ما از نماز خانه داریم این گونه که شما می گویید نشان نمی دهد!

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: بعضی از روسا، خیاو نیوز را تهدید کرده اند که اگر دیدگاه های مردم که غالبا انتقاد هست اگر بدون نظارت بیشتر تایید نشود علیه این سایت خبری شکایت خواهیم کرد!

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که آقایان محمد تقی آهنگری،مسعود عطایی،ابراهیم امامی و عشایری که اسمی از ایشان در دست نیست به عنوان فرماندار آینده مشگین شهر مطرح هستند!

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که برخی از مدیران به علت انتقاد های تند و به جای سایت خبری خیاو نیوز حاضر نیستند که خبرنگار این سایت در جلسات حضور داشته باشد و به همین خاطر بیشتر با خبرنگاران خنثی همکاری می کنند!

……………………………………………….

فرستاده میترا به کلاغ خبرچین: براستی این قدرت پشت صحنه شهرستان که به صورت نامرئی در تعیین قوا و روسای ادارات و نهاد ها به صورت صددرصدی و نه از خود مشکین شهر بلکه از دفتر ر. ج و ب. ر تاثیر میزاره کیه؟

آیا این همونه که اسدی  تهدید میکنه که نمیزارن کار کنم؟

……………………………………………….

فرستاده الشن به کلاغ خبر چین:   شنیدیم گردانندگان فعلی شهرداری به لحاظ عقده شدید و از روی غرض؛ اضافه کاری یکی از همکاران خود را ۹/۵ساعت اعلام نموده اند؛ اگر بتوانند محاسبه کنند.

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود فردا (یکشنبه-۱۷/۹/۹۲)  امام جمعه شهرستان مشگین شهر و همچنین فرماندار این شهر همراه با اعضای شورای شهر برای پیگیری عدم صدور حکم شهردار منتخب راهی استانداری می شوند!

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که ال..شکر عطایی گزینه بعدی برای تصدی آموزش و پرورش شهرستان مشگین شهر است،احتمالا در چند روز آینده ایشان معارفه خواهند شد!

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که امروز اعضای شورا و امام جمعه شهرستان مشگین شهر در مورد مسائل روز شهرستان مشگین شهر با سید حسن عاملی امام جمعه اردبیل دیدار خواهند داشت!

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که یکی از شهرداران سابق مشگین شهر در حال یارگیری برای شرکت در انتخابات مجلس پیش رو است!!

 ……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که اکبر آذرمی منتخب شورای اسلامی شهر با پیگیری جدی این اعضا حکم شهرداری خود را در چند روز آینده دریافت خواهد کرد

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که حمید عباداللهی  فرماندار فعلی مشگین شهر از اکنون خود را برای شرکت در انتخابات مجلس آماده می کند!

……………………………………………….

یک کاربر به کلاغ خبرچین فرستاده: شنیده ها حاکی از آن است  که فرمانداری قراره حق الزحمه عوامل اجرایی انتخابات روبا گذشت ۶ ماه از تاریخ انتخابات  پرداخت نکنه!

……………………………………………….

یک کاربر به کلاغ خبرچین فرستاده:خیاونیوز قارقار یعنی خیاو نیوز متشکریم خیلی ها رو به قاقار انداختی.فقط خدا یادت نره.

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: شنیده می شود که  یاران قدیمی شورا تصمیم گرفته اند که یکی از گزینه های قبلی شهرداری را که خود آنها راضی نبودند وی شهردار شود؛ اکنون برای پیش دستی می خواهند اعضای شورا را وسوسه کرده و با این کار از پیگیری تائید حکم آذرمی توسط اعضای جدید جلوگیری کنند!

……………………………………………….

کلاغ خبرچین: اعضای جدید شورا معتقدند که شورا جای بچه بازی نیست که افراد هر روز تصمیم جدیدی بگیرند،مصمم به تائید شدن حکم آذرمی هستیم!

……………………………………………….

 

نام و نام خانوادگی (گزینه الزامی)

متن پیام

captcha