کد خبر: 29269 | تاریخ انتشار: ۹:۴۵:۱۷ - شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ | بدون نظر | |

با تلاش متخصصان بومی/

صادرات ماشین‌آلات خط تولید دستمال کاغذی در مشگین‌شهر

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشکین‌شهر گفت: محموله ماشین‌آلات خط تولید دستمال کاغذی به ارزش ۴۰۰۰ میلیون ریال به کشور افغانستان بارگیری شد

 

اردبیل| صادرات ماشین‌آلات خط تولید دستمال کاغذی در مشگین‌شهر

خیاوخبر:اسماعیل اکبری سادات در مشگین‌شهر اظهار داشت: محموله ماشین‌آلات خط تولید دستمال کاغذی به ارزش ۴۰۰۰ میلیون ریال به کشور افغانستان بارگیری شد.

وی با اشاره به سال حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی گفت: در شرایطی که کشورمان در جنگ اقتصادی به سر می‌برد اما واحدهای تولیدی و تعاونی با تمام وجود در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در مسیر تولید و اشتغال قرار دارند.

وی افزود: شرکت تعاونی مجتمع قزل گل با موضوع فعالیت تولید ماشین‌آلات صنعتی یک سری کامل خط تولید ماشین آلات صنعتی دستمال کاغذی به ارزش ۴۰۰۰ میلیون ریال تولید وبه کشور افغانستان صادر کرد.

اکبری سادات گفت: این شرکت تعاونی با سرمایه گذاری به ارزش ۴ میلیاردتومان و بااشتغال مستقیم ۲۰نفر جزو شرکت تعاونی فعال و نمونه شهرستان مشگین‌شهر است که توانسته است با تکیه بر توان داخلی و جذب جوانان با استعداد چرخ های صنعت و اشتغال را در این واحد فعال نگه دارد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشکین‌شهر گفت: این شرکت سفارشاتی از کشورهای ازبکستان و افغانستان و همچنین از شهرهای کشورمان سفارش هایی پذیرفته است.

وی افزود: پیش از این نیز صادرات ماشین آلات خط تولید دستمال کاغذی به کشورهایی همچون عراق و ارمنستان انجام گرفته است.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 29269


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار