کد خبر: 29219 | تاریخ انتشار: ۷:۵۴:۵۳ - شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ | بدون نظر | |

امام جمعه مشگین شهر:

دشمن جنگ تمام عیار اقتصادی با ایران براه انداخته است

اردبیل  – امام جمعه مشگین شهر گفت: دشمن پس از ناامید شدن از جنگ نظامی، ناتوی فرهنگی و جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی ایران، اکنون به جنگ تمام عیار اقتصادی متوسل شده است.

به گزارش خیاوخبر، حجت الاسلام رضا با وقار در خطبه های نماز جمعه مشگین شهر افزود: بطور یقین این توطئه دشمن نیز با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری ، همراهی دولت و همکاری مردم همیشه در صحنه خنثی خواهد شد.
وی توجه به اقتصاد مقاومتی، تکیه بر تولید داخلی و حمایت از بخش خصوصی را از جمله راهکارهای برون رفت از مشکلات اقتصادی بیان کرد.
او با سفارش مسئولان به استفاده از ظرفیت جوانان مومن و متخصص خواستار تقویت کارگاه های کوچک و راه اندازی کارخانه های راکد و نیمه فعال در این شهرستان شد.
امام جمعه مشگین شهر با تجلیل از بصیرت و آگاهی مردم گفت: مردم انقلابی ایران در راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور حماسی خود جواب دندان شکنی به یاوه گویی های استکبار جهانی دادند.
باوقار افزود: با وجود دعوت گسترده دشمن از ملت ایران برای برگزاری تجمع های غیر قانونی مردم با بصیرت ایران اسلامی همچنان مصمم تر از ۴۰ سال گذشته در صحنه حاضر بوده و گوش به فرمان ولایت می باشند.
وی با تشریح علل و عوامل شکست درونی و بیرونی طرح تحریم آمریکا گفت: دولت آمریکا اکنون بیش از هر زمان دیگری در انزوا قرار گرفته است/ایرنا

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 29219


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار