کد خبر: 29127 | تاریخ انتشار: ۷:۵۵:۰۷ - چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ | بدون نظر | |

رامین معبودی سرپرست جدید جمعیت هلال احمر استان اردبیل شد

سرپرست جدید جمعیت هلال احمر استان اردبیل منصوب شد

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سابق و سرپرست جدید جمعیت هلال احمر استان اردبیل برگزار شد

خیاوخبر:مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید جمعیت هلال احمر استان اردبیل ظهر امروز با حضور معاونین جمعیت هلال احمر کشور و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل در سالن جلسات جمعیت هلال احمر اردبیل برگزار شد.

با برگزاری آیین تکریم و معارفه، رامین معبودی به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر استان اردبیل منصوب و از فعالیت‌های و اقدامات بهرام غیبی، مدیرعامل سابق جمعیت هلال احمر استان اردبیل که در حال حاضر به سمت معاون توسعه منابع انسانی جمعیت هلال احمر کشور منصوب شده، تقدیر شد.

آغاز عملیات احداث آشیانه بالگرد در اردبیل

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر کشور و مدیرعامل سابق جمعیت هلال احمر استان اردبیل در این مراسم اظهار داشت: جمعیت هلال احمر استان اردبیل در ردیف استانهای فعال و برتر کشور قرار دارد که هلال احمر استان اردبیل در زلزله‌های آذربایجان شرقی و کرمانشاه، حضور بسیار تأثیرگذاری داشته است.

بهرام غیبی گفت: با تلاشهای صورت گرفته در تمامی مناطق استان اردبیل و شهرستانهای استان، پایگاه‌های بین شهری هلال احمر احداث شده و ارائه خدمات به مردم به ویژه در شرایط حساس و شرایط جوی نامساعد، به سرعت انجام می‌شود.

وی افزود: تمامی شهرستان‌های استان اردبیل به جز شهرستان سرعین، مجهز به انبار امداد و نجات بوده و قطعا تلاش می‌کنیم که در شهرستان سرعین نیز هرچه سریعتر این انبار احداث و تجهیز شود.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر کشور تصریح کرد: اختصاص بالگرد امداد و نجات به جمعیت هلال احمر استان اردبیل دستاوردی مهم در راستای بهبود خدمات امدادرسانی در سطح استان اردبیل بوده است.

غیبی بیان کرد: در حال حاضر نیز عملیات احداث آشیانه بالگرد در اردبیل آغاز شده و این آشیانه در زمینی به مساحت ۸ هکتار در حال احداث بوده که در آینده‌ای نزدیک تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.

هلال احمر اردبیل جایگاه مناسبی در بین استان های کشور دارد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل نیز در این مراسم اظهار داشت: هلال احمر در زمان وقوع حوادث و بلایای طبیعی، نقش آفرینی بسیار بالایی دارد که لزوم برخورداری از تجهیزات و امکانات مناسب،‌ پیش نیاز فعالیت این نهاد است.

بهروز ندایی گفت: خوشبختانه با تلاش مسئولان هلال احمر استان اردبیل، جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امکانات و تجهیزات مناسبی برخوردار بوده و حتی در مواقع نیاز، هلال احمر استان اردبیل در بحث امدادرسانی، کمک سایر استانهای کشور نیز بوده است.

وی افزود: امیدواریم که سرپرست جدید جمعیت هلال احمر استان اردبیل نیز هماهنگی و تعامل مناسبی با اعضای شورای مدیریت بحران استان اردبیل داشته باشد تا شاهد هیچ گونه ناهماهنگی در بحث امداد رسانی نباشیم.

معاون امور بین الملل و حقوق بشر دوستانه جمعیت هلال احمر کشور نیز در این مراسم اظهار داشت: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی خود به لحاظ برخورداری از جایگاه مناسب و عملکرد قابل قبول در مجامع بین‌المللی، جزء ۲۰ کشور عضو هیئت حاکمه بوده و این در حالی است که این ۲۰ کشور، نماینده ۱۹۰ کشور هستند.

باقری گفت: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران مأموریت‌ها و اهداف فرابخشی را دنبال می‌کند و توجه به بحث آموزش نیز سبب شده که اعضای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، در لحظه وقوع رویدادها و حوادث، عملکرد مناسبی در امر امداد رسانی داشته باشند.

وی افزود: جمعیت هلال احمر ایران تلاش دارد که به اهداف ترسیم شده در همه حوزه‌های امداد و نجات، جوانان،‌ آموزش و غیره برسد که انتخاب رؤسای جمعیت هلال احمر استانها نیز با نظر رئیس جمعیت هلال احمر کشور صرفا از مجموعه خود هلال احمر انتخاب می‌شود تا افراد آشنا با وظایف هلال احمر در رأس امور باشند.

با برگزاری آیین تکریم و معارفه، رامین معبودی به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر استان اردبیل منصوب و از فعالیت‌های و اقدامات بهرام غیبی، مدیرعامل سابق جمعیت هلال احمر استان اردبیل که در حال حاضر به سمت معاون توسعه منابع انسانی جمعیت هلال احمر کشور منصوب شده، تقدیر شد.

انتهای پیام/ تسنیم

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 29127


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار