کد خبر: 29084 | تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ | بدون نظر |   |

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان:

جشن روز جوان با حضور وزیر ارتباطات در اردبیل برگزار می‌شود

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: جشن بزرگ ویژه روز جوان در اردبیل با حضور وزیر ارتباطات برگزار می‌شود

اردبیل| جشن روز جوان با حضور وزیر ارتباطات در اردبیل برگزار می‌شود

به گزارش خیاوخبر، بهرام آقاخانی در جلسه هماهنگی برگزاری جشن ویژه هفته جوان در اردبیل اظهار داشت: براساس هدف گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده جشن بزرگ ویژه روز جوان در اردبیل با حضور محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات برگزار می‌شود.

وی گفت: این جشن با هدف نشاط و تعالی در حوزه جوانان و با مشارکت انجمن نشاط و امید، دفتر امور اجتماعی استانداری و معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل در روز هشتم اردیبهشت‌ماه در سالن فرهنگی هنری فدک با حضور جهرمی وزیر ارتباطات، استاندار و مسئولان عالی رتبه استان برگزار می‌شود.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در مورد تجلیل از جوانان برتر و نخبه استان اردبیل در این هفته بیان کرد: مراسم تجلیل از جوانان برتر استان که مهمترین و محوری‌ترین برنامه این هفته است روز ۲۴ اردیبهشت‌ماه در ۲۵ بخش با حضور تندگویان، معاون امور جوانان وزارت ورزش برگزار و از جوانان برتر و نخبه استان تجلیل خواهد شد.

آقاخانی با اشاره به دیگر برنامه‌های این هفته تصریح کرد: در هفته جوان با مشارکت مدیران و اعضای سازمان‌های مردم نهاد استان برنامه‌های متنوع دیگری نیز تدارک دیده شده است که شاهد برگزاری این برنامه‌ها براساس برنامه زمانبندی خواهیم بود و تلاش و جدیت بر این است تا بتوانیم زمینه حضور هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان را در اینبرنامه‌ها فراهم آوریم.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: در برنامه‌های این هفته تلاش شده تا از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد به نحوی شایسته و مناسب استفاده شود چرا که این امر می‌تواند نتایج و ثمرات بسیار مناسب و موثری را به همراه داشته و زمینه ترغیب جوانان به فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی را فراهم آورد/تسنیم

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 29084


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار