کد خبر: 29033 | تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۷ | بدون نظر |   |

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل/

قبض های ارشادی برای رانندگان جایگزین برگه های جریمه در جاده های استان اردبیل شد

خیاوخبر: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: با هدف پیشگیری از حوادث رانندگی و ارتقای فرهنگ ترافیکی، ماموران پلیس راه در جاده های استان به جای برگه های جریمه از قبض های ارشادی استفاده می کنند.

سرهنگ ‘ رحیم آقا محمدی ‘ روز دوشنبه به ایرنا افزود: در طرح نوروزی ۹۷ با هدف تامین امنیت ترافیکی، تدابیر لازم و برنامه ریزی های جامعی برای تامین امنیت ترافیکی اماکن تفریحی و گردشگری استان اتخاذ شده است.
وی با بیان اینکه ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی با هرگونه رفتار و اعمال خطر آفرین که امنیت ترافیکی را برهم زده و جاده ها را ناایمن می کند برخورد قاطع، بدون اغماض و قانونی خواهند داشت؛ افزود: اقدامات ترافیکی در مسیر کاهش و کنترل حوادث رانندگی تشدید یافته و پایش تصویری وضعیت عبور و مرور به صورت مستمر اجرا می شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل قانونمندی رانندگان و ارتقای فرهنگ ترافیکی را مولفه ای اثر بخش در افزایش نشاط اجتماعی و سالم سازی فضای جامعه دانست.
به گزارش ایرنا، در ایام عید ورودی خودرو به استان اردبیل ۲۸۲ هزار و ۲۶۰ دستگاه و خروجی از استان نیز ۲۳۱ هزار و ۷۶۰ دستگاه بوده است.
مجموع تردد در جاده های استان رشد ۳۰ درصدی به نسبت مدت مشابه سال گذشته داشته است.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 29033


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار