کد خبر: 28960 | تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

با وجور تداوم تلاشها:

جستجوی ۹ ماهه برای یافتن کودک خلخالی بی‌نتیجه ماند

 خیاونیوز: جستجوی ۹ ماهه برای یافتن کودک چهار ساله گمشده خلخالی بی نتیجه ماند.

به گزارش خیاونیوز، کودک چهار ساله خلخالی «حسین اسدی» که در روز ۱۳ فروردین ماه و درست در مقابل دیدگان خانواده خود ناپدید شد، با وجود ۹ ماه هنوز پیدا نشده است.

زمانی که ناپدید شدن این کودک به نیروهای امدادی و نیروی انتظامی اطلاع رسانی شد، عملیات جستجو برای پیدا کردن کودک آغاز و ۵۰۰ نفر نیروی امدادی به این منظور بسیج شدند.

اما ۹ ماه از سال سپری شده و به گفته فرماندار خلخال هیچ اثری از این کودک و یا حتی جسد وی در دست نیست.

فریدون بابایی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: متاسفانه تمامی عملیات امداد و نجات یافتن این کودک تا به امروز بی نتیجه مانده است و حتی اثری از وی پیدا نکردیم.

وی افزود: با وجود اینکه تمامی گزینه های احتمالی ناپدید شدن کودک بررسی شده اما هیچ یک از احتمالات موجب نشده اثر و نشانه ای از این کودک پیدا شود.

فرماندار خلخال متذکر شد: در ابتدا گمان می شد به دلیل اتراق خانواده کودک در روز ۱۳ فروردین در کنار رود «هروچای»، بتوان جسد کودک را از آب پیدا کرد اما یک ماه این رودخانه به طول ۱۵ کیلومتر توسط غواصان بررسی شد و خبری از کودک نبود.

بابایی ادامه داد: در ادامه به شعاع ۱۰ کیلومتری محل گم شدن کودک با احتمال ربوده شدن توسط حیوانات وحشی و یا توسط کودک ربایان بررسی شد اما متاسفانه اینبار نیز نشانه ای پیدا نکردیم.

وی با ابراز تاسف از وضعیت این کودک خواستار مشارکت شهروندان در پیدا کردن این کودک شد.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28960


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار