کد خبر: 28944 | تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

رئیس کارگروه اشتغال فراگیر شهرستان مشگین‌شهر:

بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال فراگیر در مشگین‌شهر پرداخت می‌شود

میرعلی رحیمی زاد رئیس کارگروه اشتغال فراگیر شهرستان مشگین‌شهر در جریان بازدید سر زده از بانک‌های عامل با تاکید بر اهمیت اشتغال آفرینی و تکریم مراجعه کنندگان و تامین اعتبار اشتغال فراگیر توسط دولت گفت: بانک‌ها موظف هستند ظرف پانزده روز نسبت به تعیین تکلیف و پرداخت تسهیلات از محل اشتغال فراگیر به معرفی شدگان طرح‌های زود بازده و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) اقدام و گزارش خود را سریعاً به فرمانداری ارسال کنند.

وی با بیان اینکه اعتبار مربوط به اشتغال فراگیر به کلیه بانک های عامل ابلاغ شده اظهار داشت: بانک‌ها سعی کنند نقش خود را در این پروسه به خوبی ایفا و نسبت به پاسخ گویی سریع و شفاف به مراجعین اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال برای پرداخت تسهیلات ارزان قیمت برای اشتغال فراگیر به این شهرستان ابلاغ شده که بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات سرعت عمل بیشتری داشته باشند.

وی ادامه داد: از مجموع مصوبات نه  کمیته فنی  شهرستان مشکین شهر تعداد ۱۱۱ طرح با اشتغال جدید ۶۷۵ نفر و تثبیت اشتغال ۱۷۲ نفر به تصویب رسیده و جهت دریافت وام کم بهره به بانک های عامل معرفی شده اند.

رحیمی‌زاد گفت: دولت تمام تلاش خود را در جهت اشتغالزایی انجام می‌دهد به طوری که در بودجه سال ۹۷ در بحث اشتغال عنایت ویژه‌ای نیز داشته و توسعه دولت را محدود کرده است.

وی تصریح کرد: کارآفرینان برای استفاده از صندوق توسعه ملی هیچ محدودیتی وجود ندارد

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28944


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار