کد خبر: 28910 | تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

پاسخِ سوالاتی که در باب “انتقاد از انتقادِ رحیمی زاد از انتقاداتِ(شانتاژ) رسانه های بومی” از ما پرسیده می شود

-مگر “شانتاژ” در اخبار و محتوای منتشره رسانه های محلی وَلو یک مورد دیده نشده که شما جناب فرماندار را به باد انقاد گرفته اید؟

سخن از یک نفر و یک دولت و تعهداتَش در یک شهرستان مرزی کوچک نیست،سخن از تکرار ۱۰۰۰میلیارد باره یِ عبارت ایران بَراندازِ “مرز تخریب و انتفاد” در ۳۸سال گذشته است.
جمله ای که مقام صاحب قدرت و مالکِ نفوذ دیوانی، هر جا و به هر مناسبتی سخن منتقد به مذاقَش خوش نیامد این مرزِ خودکِشیده را هر چقدر که دلش خواست به طرفینِ کاذبِ “نقد و تخریب” دور و نزدیک می‌کند تا طرف را در این نقطه صفر مرزی گیرانداخته و آبگیری کنیم.

پس این لِیبِل چسباندن و مارک تراشی از زبان هر کس و هر جا و به هر مناسبتی که صادر شد، بودار است و بودار خواهد ماند.

۲-یک جوری حرف میزنید که شاگرد کلاس اول حرفی زده و خَبطی کرده،فرماندار است خُب

اتفاقا چون “فرماندار” است همه ی توپخانه ها را سمت او چرخانده ایم که بداند که در این کشور فقط دولت آن هم مِنهای یک وزارتخانه یِ مشخصش را میتوان نقد کرد که اگر آن هم بخواهد مرز بِتَراشد برای زایاندن فرزند ناخلفِ “شانتاژ” از بطنِ مریم پاک نهادِ “نقد” دیگر کلاه رسانه ها پسِ معرکه است.
و دوم اینکه فرماندار اگَر این عبارت مختصر را گفته و تکرار کند فردا روز همه ی ادارات در هَر خبر شکستن فلان لوله و استحکام فلان تیرِ برق و … وارد ساختمان دادگستری خواهند شد تا ما را تادیب کنند و انگاه باید با ماستِ موسیر بیائید دنبال صفر و اکبر و سینا و شهریار و حسین و مشکبار و … در بند شانتاژگَرانِ زندان.
(دوستان را نمیدانم، برای من حتما ماست موسیر بیاورید و حتما تولید مشکین باشد)

۳-شانتاژگری را که قبول ندارید،برای تعامل مسالمت آمیز چاره چیست؟

فرماندارِ روحانی باید “پَتَنَلی” باشد و بگذارد همه ی هزینه ها برای او باشد تا نهال نوپای آزادی بیان در خیاوِ جان از تَبر هر قُلدری هم ضربه میخورد لاقل دلخوش به عدم اذیت دولت و دولتی ها باشد./آرامان

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28910


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار