کد خبر: 28869 | تاریخ انتشار: پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

فرماندار مشگین شهر:

سیستم یکپارچه سازی شهرسازی و درآمد شهرداری مشگین شهر رونمایی شد

خیاوخبر: در مراسمی از سیستم یکپارچه سازی شهرسازی و درآمد شهرداری مشگین شهر رونمایی شد.

فرماندار مشگین شهر ،در این آئین به خبرنگار ایرنا گفت: با راه اندازی این سامانه میزان مراجعات حضوری مردم به شهرداری بطور قابل ملاحظه ای کاهش یافته و تمام اطلاعات و مراحل صدور پروانه های ساختمانی و سایر خدمات مربوط به سهولت در دسترس شهروندان قرار می گیرد.
میرعلی رحیمی زاد با بیان اینکه فاز اول این سیستم با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی هزینه شده اظهار کرد: امنیت و اطلاعات متقاضیان توسط سرورهای پیشرفته پشتیبانی می شود.
وی افزود: قابلیت دسترسی به این اطلاعات در زمان های مختلف وجود خواهد داشت و با راه اندازی این طرح اصل مهم شفافیت سازی در نحوه صدور پروانه ساختمانی در دسترس عموم قرار می گیرد.
وی همچنین از جمع آوری پرونده های کتابی و ارائه پروانه ساختمانی تک برگی خبر داد و گفت: تمام امورات از طریق سامانه انجام شده و در پایان پروانه ساختمانی تک برگی با اطلاعات تکمیلی همچون مساحت ، کروکی ، مکان و موقعیت ، مشخصات متقاضی و مهندس ناظر و سایر موارد ارائه و صادر خواهد شد.
وی همچنین اظهار کرد: این سیستم در شهرداری مشگین شهر بعنوان دومین شهر کشور در حوزه وب سرویس توسط شرکت معتبر داخلی ارائه شده و امیدواریم با استفاده از تجارب کارشناسان در ارائه خدمات بهینه به شهروندان موفق عمل نماییم.
وی گفت: این سیستم نقش مهمی در سلامت اداری و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی ایفا خواهد کرد.
فرماندار مشگین شهر با تقدیر از سرپرست جوان شهرداری مشگین شهر اظهار کرد: با بررسی نقاط ضعف و قوت این طرح می توان در گام نهادن شهرداری الکترونیک موفق عمل کرده و چشم اندازهای روشنی را برای شهرداری مشگین شهر تداعی کرد.
داداش وند ، نماینده شرکت ایران سیستم هم در این جلسه گزارش مختصری از فواید و محاسن و مراحل مختلف صدور پروانه ساختمانی این طرح بیان و تاکید کرد: در فازهای بعدی این سیستم امکانات متنوعی را ایجاد و در دسترس عموم قرار خواهیم داد.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28869


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار