کد خبر: 28866 | تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

همکاری پزشکان بسیجی تبریز و مشگین شهر:

بیمارستان ثابت چشم پزشکی در مشگین شهر فعال شد

خیاونیوز: با هدف خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر پنجمین بیمارستان ثابت چشم پزشکی در مشگین شهر راه اندازی شد.

رئیس بسیج جامعه پزشکی شهرستان مشگین شهر روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این بیمارستان توسط بسیج جامعه پزشکی تبریز با همکاری بسیج جامعه پزشکی مشگین شهر دایر شده و یک تیم کامل چشم پزشکی در آن مستقر شده است.
دکتر فتح الله عین الله زاده افزود: این بیمارستان به مدت ۶ روز در مشگین شهر دایر خواهد بود و پیش بینی می شود بیش از ۳۰۰ نفر از بیماران بی بضاعت از جمله افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی مورد درمان قرار بگیرند.
وی گفت: تمام خدمات ارائه شده از جمله معاینه ، تجویز عینک و انجام اعمال جراحی مختلف در این بیمارستان کاملا رایگان می باشد.
وی اظهار کرد: هزینه ایاب و ذهاب و اقامت آن دسته از بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان های بخش دولتی و خصوصی تبریز را برای انجام عمل جراحی و طول درمان داشته باشند به عهده بسیج جامعه پزشکی خواهد بود.
دکتر عین الله زاده افزود: در جریان برپایی چهار دوره بیمارستان ثابت توسط بسیج جامعه پزشکی بیش از یک هزار و۴۰۰ نفر از بیماران نیازمند بصورت کاملا رایگان درمان شده اند.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28866


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار