کد خبر: 28852 | تاریخ انتشار: شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

رئیس پلیس راه استان اردبیل:

تصادف خونین در محور پارس‌آباد منجر به مرگ ۴ نفر شد

رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: تصادف خودرو پیکان و پرت شدنش در کانال آب در دو کیلومتری بعد از جعفرآباد به سمت پارس‌آباد در پل عزیز کندی ۴ کشته به دنبال داشت.

سیدحجت فتاحی اظهار داشت: ساعت ۱:۳۰ بامداد تصادفی در دو کیلومتری بعد از جعفرآباد به سمت پارس‌آباد در پل عزیز کندی رخ داد.

وی افزود: در این حادثه یک پیکان در هنگام برگشت از مراسم عروسی که به دلیل عدم رعایت حق تقدم با یک دستگاه سواری پژو که در مسیر اصلی حرکت می‌کرد برخورد کرده و علی‌رغم این که شدت تصادف آن چنان بالا نبود ولی متاسفانه بعد از تصادف پیکان در پل عزیز کندی داخل کانال آب افتاده و در اثر خفگی چهار نفر جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس راه استان اردبیل بیان کرد: راننده مرد و سرنشین ردیف جلو که یک خانم بود جان خود را نجات دادند ولی متاسفانه چهار نفر سرنشین اعم از پیرمرد و پیرزن و دو دختر ۷ ساله و ۱۰ ساله به دلیل خفگی جان خود را از دست دادند.

فتاحی بیان کرد: طبق بررسی کارشناسان دلیل اصلی تصادف عدم رعایت حق تقدم پیکان، رعایت نکردن سرعت مطمئنه پژو و لغزندگی زمین به دلیل بارش بوده است که انتظار ما از رانندگان این است که برای جلوگیری از چنین حوادثی تمامی موارد راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا شاهد چنین حوادث تلخ و ناگواری نباشیم./تسنیم

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28852


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار