کد خبر: 28849 | تاریخ انتشار: شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

مدیرکل هواشناسی اردبیل:

بارش برف ۱۰ سانتی‌متری در مشگین‌شهر/ دمای هوای اردبیل به ۵ درجه زیرصفر می‌رسد

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: در حال‌حاضر بارش برف برخی مناطق استان اردبیل را سفیدپوش کرده و بیشترین بارش برف مربوط به شهرستان مشگین‌شهر با ۱۰ سانتیمتر بارش گزارش شده است.

علی دولتی‌مهر اظهار داشت: در حال‌حاضر شاهد بارشها در برخی مناطق استان هستیم که در این رابطه بارش برف بیشتر مناطق استان اردبیل را در بر گرفته و بیشترین بارش برف در استان مربوط به شهرستان مشگین‌شهر با ۱۰ سانتیمتر بارش گزارش شده است. 

وی با اشاره به اینکه در حال‌حاضر بارش برف به صورت رگباری در شهرهای اردبیل، نمین و گرمی ادامه دارد، افزود: امروز بارش برف برخی مناطق استان اردبیل را سفیدپوش کرد و باعث لغزندگی جاده‌‌های مواصلاتی استان شد.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل تصریح کرد: بارش برف به صورت رگباری تا اواخر امشب در برخی مناطق استان اردبیل ادامه خواهد داشت و این سامانه فردا از منطقه خارج شده و در روزهای آتی جوی آرام در منطقه حاکم خواهد شد.

دولتی‌مهر در گفتگو با تسنیم گفت: پیش‌بینی می‌شود از امشب شاهد کاهش محسوس دما در استان باشیم چرا که به گزارش سازمان هواشناسی دمای هوا در برخی از مناطق استان به زیرصفر می‌رسد که نیاز است همشهریان در استفاده از وسایل گازسوز رعایت موارد ایمنی را مبنای کار قرار دارند.

وی اظهار کرد: براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی سامانه هوای سرد و بارشی فردا از منطقه خارج شده و از روز یکشنبه تا اواخر هفته جوی آرام در استان حاکم خواهد شد.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28849


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار