کد خبر: 28833 | تاریخ انتشار: شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

رئیس جمعیت هلال‌احمر پارس‌آباد:

کشف جسد جوان اصلاندوزی در سیفون کانال آبیاری

خیاونیوز: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پارس‌آباد گفت: جسد جوان غرق شده در سیفون کانال آبیاری اصلاندوز بعد از ساعت‌ها جستجو پیدا شد.

داور طاعتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: تلاش نیروهای مردمی و امدادی برای یافتن جوان غرق شده در سیفون کانال اصلی آبیاری اصلان‌دوز ادامه داشت که نهایتاً بعد از ۵ ساعت جستجوی مستمر و بدون وقفه جسد جوان غرق شده در این سیفون پیدا شد.

وی با اشاره به معلوم نبودن علت مرگ این جوان غرق شده در کانال آبیاری در اصلاندوز افزود: جسد به منظور طی سیر مراحل قانونی به پزشکی قانونی فرستاده شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پارس‌آباد با اشاره به همکاری مستمر و بدون وقفه نیروهای امداد و به‌ویژه نیروهای مردمی در کنار نیروهای جمعیت هلال‌احمر اظهار داشت: تلاش همه برای جستجوی جسد سبب شد که جسد جوان اصلاندوزی سریع‌تر از زمان معین شده پیدا شود که در همین رابطه از همکاری عوامل مدیریت بحران از جمله شهرداری، بخشداری، نیروهای انتظامی و مرزبانی به ویژه مردم غیور اصلاندوز تقدیر و تشکر می‌کنیم.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28833


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار