کد خبر: 28793 | تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

مدیرفنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان:

طرح توسعه بیمارستان ولیعصر مشگین شهر اجرا می شود

خیاونیوز- مدیرفنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: عملیات اجرای طرح توسعه بیمارستان ولیعصر مشگین شهر اجرا می شود

یاور مظفری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا افزود: اجرای این طرح با هدف افزایش ۸۰ تخت نسبت به تخت های موجود سال جاری از طریق سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی به اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل تفویض گردید.
وی گفت: در حال حاضر قرارداد تهیه نقشه اجرای فاز یک و ۲ این طرح پس از دعوت از ۶ مشاور طراح بیمارستانی با یکی از مهندسان مشاور تراز اول کشور منعقد و مقرر شده عملیات اجرایی آن با انتخاب پیمانکار تا اواخر سال جاری شروع شود.
وی بیان کرد: در این طرح از مهندسان مشاور خواسته شده استفاده از آخرین فناوری و مصالح نوین در طراحی و ساخت این بیمارستان را در اولویت خود قرار دهند.
مظفری با اشاره به میزان اعتبار این طرح افزود: اعتبار سالجاری برای این طرح ۱۰ میلیارد ریال و برای سال آتی ۱۰۰ میلیارد ریال پیش بینی شده که در قالب اوراق خزانه اسلامی تخصیص داده خواهد شد.
وی مجموع اعتبار مورد نیاز برای اتمام عملیات ساختمانی این طرح را بیش از ۲۸۰ میلیارد ریال برآورد کرد و گفت: این طرح توسعه بیمارستانی در صورت تحقق اعتبار مورد نیاز در این مدت سه سال اجرا و به بهره برداری برسد.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28793


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار