کد خبر: 28754 | تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

عتباتی دادستان اردبیل/

دادستان اردبیل خبر بازداشت تعدادی مقام قضایی در اردبیل را تکذیب کرد

دادستان اردبیل گفت: اخبار منتشره در برخی از رسانه‌های استان مبنی بر دستگیری تعدادی مقام قضایی به اتهام مسائل اخلاقی کذب محض است.

ناصر عتباتی اظهار داشت: برخی از رسانه‌های استان اخباری مبنی بر دستگیری تعدادی مقام قضایی اردبیل به اتهام مسائل اخلاقی را منتشر کردند که این اخبار صحت نداشته و تکذیب می‌شود.

وی گفت: افراد دستگیر شده هیچ ارتباطی به مقامات قضایی استان ندارند و نه تنها کسی در این رابطه از کارکنان و مقامات دادگستری اعم از قضایی و اداری دستگیر نشده بلکه هیچ پرونده‌ای نیز در این زمینه تشکیل نشده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از برخورد با عاملان انتشار چنین اخبار کذب در اردبیل خبر داد و افزود: با افرادی که با این نوع رفتارهای زشت رسانه‌ای خواسته و یا ناخواسته چهره خادمان قضایی استان را مخدوش می‌کنند برخورد قانونی انجام می‌شود چرا که خبر منتشره از مصادیق بازر نشر اکاذیب و افترا بوده و علاوه بر مسئولیت شرعی و اخروی واجد مسئولیت کیفری است.

عتباتی با تاکید بر اینکه اصحاب رسانه باید قبل از انتشار هر گونه خبر در مورد صحت و سقم آن اطلاعات دقیقی داشته باشند، تصریح کرد: در این زمینه دادستانی اعلام جرم کرده و پرونده‌ای در دادستانی اردبیل تشکیل شده است تا نسبت به نشر اکاذیب توسط رسانه‌ای که این اخبار را منتشر کرده رسیدگی شود./تسنیم

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28754


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار