کد خبر: 28751 | تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

نماینده اردبیل در مجلس:

هنوز با وزارت کشور درباره گزینه های استانداری اردبیل به اجماع نرسیده ایم

خیاونیوز- نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان استان هنوز درباره گزینه نهایی استاندار اردبیل با وزارت کشور به توافق نرسیده اند.

محمد فیضی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گزینه های مورد نطر نمایندگان برای تصدی استانداری اردبیل به وزارت کشور اعلام شده و منتظر نظرنهایی وزارت کشور در این زمینه هستیم.
وی با اشاره به گزینه های پیشنهادی نمایندگان استان به وزرات کشور افزود: نگارنده ، بهنام جو و کامکار سه گزینه پیشنهادی نمایندگان استان به وزارت کشور هستند.
نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به دنبال انتخاب استاندار توانمند هستیم، افزود: معیار اصلی نمایندگان برای انتخاب استاندار کارایی، توانمندی و شایستگی است.
فیضی در مورد تعامل دولت با نمایندگان مجلس در انتخاب استاندارنیز گفت: رویکرد دولت در انتخاب استانداران غیر بومی است اما در این راستا تلاش می شود تا بین دو طرف تعامل و تفاهم وجود داشته باشد.
او افزود: هنوز گزینه نهایی استانداری اردبیل قطعی نشده و آنچه که در فضای مجازی درباره انتخاب استاندار مطرح می شود چیزی جز فضا سازی نیست .
هم اکنون استانداری اردبیل با سرپرستی اقبال عباسی اداره می شود. اقبال عباسی معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری می باشد.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28751


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار