کد خبر: 28722 | تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

فرمانده سپاه مشگین‌شهر:

صندوق های قرض الحسنه مردم‌یار در مشگین‌شهر راه اندازی می‌شود

به گزارش خیاونیوز، جلسه اعتلای سازندگی و خدمات رسانی گروه‌های جهادی  شهرستان مشگین‌شهر با محوریت راه اندازی صندوق‌های قرض الحسنه مردم نهاد در محل ناحیه مشگین‌شهر برگزار شد.

در این جلسه سرهنگ‌پاسدار محمدپورمند فرمانده سپاه شهرستان مشگین‌شهر با اشاره به اهمیت تشکیل صندوق های قرض الحسنه مردم یار گفت: راه اندازی صندوق های قرض الحسنه خارج از فضای اداری و بانکی و به صورت مردمی می‌تواند در ایجاد اشتغال و پویایی اعضای صندوق به ویژه در سطح محله و روستا بسیار تاثیرگذار باشد لذا به منظور راه اندازی این صندوق می‌بایست مردم در روستاها و محلات پای کار باشند تا به کمک آن‌ها مشکلات موجود در محلات شناسایی و رفع شود.

وی با اشاره به راه اندازی این صندوق گفت: ایجاد نهاد مردمی پایدار و کارآمد به منظور کمک به گسترش عدالت اجتماعی و رفع محرومیت و همچنین ایجاد زمینه مشارکت و مسئولیت پذیری مردم در پیشرفت روستاها و تقویت پیوندهای فکری و عاطفی در جامعه از جمله اهداف راه اندازی صندوق های قرض الحسنه بسیج است.

فرمانده سپاه شهرستان مشگین‌شهر با بیان اینکه بسیج به عنوان بازوی قوی و توانمند در کنار این صندوق ها نقش ایفا می‌کند گفت: تشکیل صندوق‌های قرض‌الحسنه مردم‌یار و مردم‌دار در راستای حل مشکلات اجتماعی، فرهنگی، معیشتی و اشتغال‌زایی در جامعه از طریق راه اندازی صندوق های قرض الحسنه شهری و روستایی امکان پذیر است.

 

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28722


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار