کد خبر: 28677 | تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

فرماندار مشگین شهر:

آغاز پذیره‌نویسی شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان مشگین‌شهر/عدم شفاف سازی درتأسیس وانتخاب اعضای شرکت تعاونی

به گزارش خیاونیوز، میرعلی رحیمی‌زاد  در جمع خبرنگاران با اشاره به تأسیس شرکت تعاونی توسعه و عمران این شهرستان اظهار کرد: تأسیس این شرکت  گامی نو در جهت مشارکت گسترده مردم درتوسعه، اشتغال و طرح‌های سودآور اقتصادی است.

 وی افزود: تسریع در رشد و توسعه شهرها و روستاها، هدایت منابع مردمی به فعالیت‌های عمرانی، تولیدی،کشاورزی و اقتصادی سودآور، تعمیم اعتبارات و حمایت‌های قانونی و دولتی به عموم مردم از اهداف مهم تأسیس شرکت است.

فرماندار مشگین‌شهر ادامه داد: این شرکت بر اساس قانون و مصوبه مجلس شورای اسلامی با اعضای مؤسس تشکیل و در مدت بیست روز به پذیره‌نویسی اقدام خواهد کرد.

وی با اشاره به اهداف عضوگیری این شرکت تصریح کرد: عضوگیری از ساکنان بومی و شاغلان مشگین‌شهر با هدف جلب مشارکت‌های مردمی و تسریع در رشد‌، توسعه و هدایت منابع مردمی به بخش‌های تولیدی و عمرانی انجام می‌شود.

رحیمی زاد تأکید کرد: وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف شده است تا برای بسترسازی و ورود بخش‌های تعاونی به فعالیت‌های عمرانی و اقتصادی این شرکت را تشکیل دهد و سود حاصل از فعالیت در سه دهک پایین جامعه توزیع شود.

فرماندار مشگین‌شهر با اشاره به ظرفیت قانونی تأسیس شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان گفت : شایسته است مردم با خرید سهام، زمینه مشارکت در اجرای طرح‌ها و پروژه های عمرانی را فراهم و از سود حاصله بهره‌مند شوند

***البته کاش فرماندار محترم نحوه تاسیس و انتخاب اعضای شرکت تعاونی توسعه و عمران را بطور شفاف اعلام میکرد***

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28677


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار