کد خبر: 28663 | تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

عضو شورای شهر اردبیل:

ادامه‌دار بودن روند تخلفات پیمانکاران شهرداری اردبیل فسادآور است

خیاونیوز:عضو شورای شهر اردبیل گفت: روندی که اکنون در مورد تخلفات پیمانکاران شهرداری اردبیل وجود دارد نگران کننده است و می‌تواند فسادآور باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، یعقوب عزیززاده عصر امروز در جلسه علنی شورای شهر اردبیل که در محل ساختمان شورا برگزار شد اظهار کرد: روندی که اکنون در مورد تخلفات پیمانکاران شهرداری اردبیل وجود دارد نگران کننده است و می‌تواند فسادآور باشد.

وی گفت: باید در مورد تخلفات پیمانکاران که گاها به صورت عمدی و گاها سهوی انجام می‌گیرد تصمیمات جدی اتخاذ شود و در این خصوص لازم است شهردار اردبیل نیز توضیحاتی به اعضای شورا ارایه دهد.

عضو شورای شهر اردبیل با انتقاد از بروکراسی حاکم بر روند جلسات شورا تصریح کرد: بهتر است وقت اعضای محترم شورا در راستای رسیدگی به نامه‌های روزمره سپری نشود زیرا در این صورت درگیر روزمرگی خواهیم شد و وقت کافی برای اجرایی کردن طرح‌ها و برنامه‌ها و رسیدگی به مسائل و مشکلات را نخواهیم داشت.

وی افزود: می‌توان با افزایش اختیارات شهرداری در برخی از حوزه‌ها از ارسال نامه‌های کم اهمیت و رسیدگی توسط شورا جلوگیری کرد که امیدوارم با همکاری اعضای شورا در آینده راه‌حل عملی برای این مساله پیدا کنیم.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28663


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار