کد خبر: 28620 | تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

مدیر عامل پل معلق مشگین‌شهر:

توسعه حوزه گردشگری نیازمند توجه به محیط زیست و فرهنگ است

مدیر عامل پل معلق مشگین‌شهر گفت: توسعه حوزه گردشگری نیازمند توجه به محیط زیست و فرهنگ است که باید این دو مقوله مهم مورد توجه ویژه و اساسی قرار بگیرد و به گردشگری فقط به چشم تجارت نگریسته نشود.

به گزارش خیاونیوز، حسین عباسی‌نیا عصر امروز در جلسه آسیب‌شناسی گردشگری شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: توسعه حوزه گردشگری نیازمند توجه به محیط زیست و فرهنگ است که باید این دو مقوله مهم مورد توجه ویژه و اساسی قرار بگیرد و به گردشگری فقط به چشم تجارت نگریسته نشود.

وی افزود: حضور میراث فرهنگی در جلسات گردشگری امری لازم و ضروری است که به همین منظور انتظار ما این است که از ظرفیت‌های میراث فرهنگی به طور همه‌جانبه برای توسعه بخش گردشگری منطقه استفاده شود تا بتوانیم شاهد افازیش حضور گردشگران توام با توسعه اقتصادی منطقه باشیم.

مدیر عامل پل معلق مشگین‌شهر گفت: اهمیت به بخش آسیب‌شناسی گردشگری به عنوان یک لازمه اساسی برای ما حائز اهمیت بسیار است و نیاز است در این زمینه به جای درگیری مطلق در بحث تبلیغات از ابعاد مختلف توسعه گردشگری را مد نظر قرار دهیم و کم و کاستی‌های موجود را با تعاملات همه‌جانبه برطرف کنیم.

عباسی‌نیا بیان کرد: اگر به هر دلیلی نقشه راه توسعه گردشگری مشگین‌شهر به درستی ترسیم نشود به طور حتم عواقب پسرفت گردشگری در سال‌های آینده مشاهده خواهد شد که به همین دلیل داشتن هوشیاری و آگاهی در این زمینه امری لازم و ضروری است که باید به طور همه‌جانبه مورد توجه واقع شود.

وی تصریح کرد: ترسیم راه آینده گردشگری با استفاده از رسانه‌ها و کارشناسان و اساتید امری لازم و ضروری است که در این زمینه نیازمند ارائه طرح‌های جامع به سرمایه‌گذاران هستیم تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم./تسنیم

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28620


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار