کد خبر: 28617 | تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

نماینده مشگین شهر:

درمانگاه تامین اجتماعی مشگین شهر ، پلی کلینیک تخصصی می شود

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز اولیه برای تبدیل درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان به پلی کلینیک تخصصی از وزارت متبوعه اخذ شد.

به گزارش خیاونیوز ، ولی ملکی روز پنجشنبه در نشستی با مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با اشاره به تعداد قابل توجه بیمه شدگان اصلی وتبعی اداره تامین اجتماعی مشگین شهر بر لزوم خدمت رسانی هرچه بیشتر به اقشار آسیب پذیر جامعه تاکید کرد.
وی گفت: بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) مشگین شهر جوابگوی تعداد زیاد مراجعه کنندگان نمی باشد و تجهیز درمانگاه تامین اجتماعی می تواند موجب کاهش بار فعلی بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) باشد.
وی تصریح کرد: با توسعه صنعت گردشگری در شهرستان مشگین شهر باید تمام زیرساخت های لازم از جمله حوزه بهداشت و درمان نیزتقویت شود.
وی افزود: با پیگیری های انجام شده اخیرا درمانگاه تامین اجتماعی مشگین شهر به سطح ۲ ارتقا یافته و پزشکان متخصص از جمله داخلی اطفال و زنان در این مرکز به مشغول به طبابت هستند.
او فعالیت بخش دندان پزشکی و آزمایشگاه را از دیگر خدمات این مرکز دانست و بر ارتقای خدمات ارائه شده به بیمه شدگان تاکید کرد./ایرنا

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28617


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار