کد خبر: 28596 | تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ | ۱ نظر |   |

با حداقل 5000 فرصت شغلي در سراسر کشور/

ثبت نام اولین آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان با حداقل ۵۰۰۰ فرصت شغلی در سراسر کشور

به گزارش خیاونیوز، ثبت نام اولین آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان با حداقل ۵۰۰۰ فرصت شغلی در سراسر کشورآغاز شد
متقاضیان می توانند جهت ثبت نام به سایت آزمون به نشانی www.inre.ir مراجعه نمایند.
بیش از ۶۸ درصد اشتغال کشور، اشتغال در بخش خصوصی، شرکت های شهرک های صنعتی، شرکت های پارک های علم و فناوری و دانش بنیان می باشد. لذا در همین راستا و در راستای ساماندهی جذب و اشتغال در انواع شرکت های خصوصی و دانش بنیان، نخستین آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان کشور در ۲۶۶ عنوان شغلی و به گستردگی سراسر کشور برگزار می گردد.

این آزمون برای اولین بار و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دیگر نهاد های مرتبط برگزار و حداقل از ۵۰۰۰ فرصت شغلی در سراسر کشور رونمایی خواهد کرد.

این آزمون در دو مرحله اینترنتی و حضوری برگزار و در نهایت برگزیدگان به شرکت های خصوصی و دانش بنیان سراسر کشور جهت جذب و استخدام معرفی می گردند. همچنین از مزایای شرکت در این آزمون می توان به دریافت کارنامه و راهنمای شغلی تایید شده به تمامی شرکت کنندگان اشاره کرد.

ثبت نام این آزمون تا ۲۶ شهریور و صرفا از طریق سامانه اینترنتی آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان به نشانی www.inre.ir صورت می پذیرد.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28596۱ ديدگاه مطلب براي " ثبت نام اولین آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان با حداقل ۵۰۰۰ فرصت شغلی در سراسر کشور " ارسال شده است.

ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار