کد خبر: 28578 | تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل

اجرای پروژه های راهسازی استان اردبیل نیازمند تامین اعتبار است

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: کمبود اعتبار از مهمترین مشکلات پروژه‌های راهسازی در استان اردبیل بوده و در اغلب این پروژه‌ها به پیمانکاران بدهکاریم.

به گزارش خیاونیوز، محبوب حیدری  در جلسه بررسی مشکلات پروژه‌های راهسازی استان اردبیل اظهار داشت: با وجود اینکه در حوزه راه نیازمند تامین و توسعه زیرساخت‌ در استان هستیم اما هم‌اکنون به دلیل کمبود منابع مالی و اعتباری اجرای برخی پروژه‌ها در این حوزه با مشکل مواجه شده است.

وی کمبود اعتبار را از مهمترین مشکلات پروژه‌های راهسازی در استان اردبیل دانست و بیان کرد: در اغلب این پروژه‌ها به پیمانکاران بدهکاریم که برای اجرا و تکمیل آنها نیازمند تزریق منابع مالی هستیم تا بتوانیم با بهره‌برداری از آنها شاهد تحولاتی اساسی در حوزه راه‌های استان باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل محور شال- ماجولان- ماسوله را از جمله پروژه‌های استان که با کمبود اعتبار و منابع مالی مواجه است برشمرد و تصریح کرد:‌ با وجود اینکه این مسیر سبب ارتباط بین استان اردبیل با استان گیلان می‌شود اما به دلیل کمبود اعتبار با مشکلاتی از قبیل بدهی به پیمانکاران روبه‌رو است.

حیدری از بدهی ۲۵۰ میلیارد ریالی در اجرای پروژه باند دوم اردبیل – مشگین‌شهر – اهر خبر داد و افزود:‌ برای محور رضی به امیرکندی امسال ۱۰ کیلومتر احداث راه پیش‌بینی شده بود که به دلیل کمبودهای مالی شاهد تکمیل احداث پنج کیلومتر از این مسیر خواهیم بود.

وی از در دست اقدام بودن برای برگزاری مناقصه محور کلور به درام خبر داد و گفت: با وجود محدودیت اعتباری و مالی اجرا و تکمیل ۱۰ کیلومتر از باند دوم اردبیل به سرچم پیش‌بینی شده است و در زمینه اجرای باند دوم اردبیل به آستارا نیز برنامه‌ریزی و تمهیدات لازم به کار گرفته خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه در مسیر سه‌راهی صحرا – گرمی – بیله سوار –  پارس‌آباد ۴۵۰ کیلومتر محور ارتباطی در دست مطالعه امکان‌سنجی است، اظهار کرد: پنج کیلومتر از پروژه اردبیل به خلخال نیز در حال حاضر در حال اجراست.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28578


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار