کد خبر: 28487 | تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

شورای جدید ! برنامه جدید

بیانیه جمعی از اعضای منتخب شورای شهر درخصوص تحولات آینده شهرداری و پاسخ به اظهارات آنها

ما در برابر انگشتان صادقانه این شهر مسئولیم.

مسئولیم و عهد بسته‌ایم در برابر اعتماد این شهر، صادقانه از حقوق همشهریان عزیز دفاع کنیم و از تمام عزیزانی که با پیشنهادها و مشورت‌های سازنده‌ی خود، در رسانه ها و مجامع عمومی اعضای منتخب شورای شهر را در انجام رسالت خطیر خویش همراهی و راهنمایی می‌نمایند تقدیر و تشکر می‌نماییم.

بی‌پرده سخن می‌گوییم چرا که با وجود مشکلات متعدد در فضای حقیقی؛ عملکرد عده‌ معدودی در فضای مجازی و جَوسازی‌ خواسته و یا ناخواسته برخی رسانه ها و در بیشتر موارد حمایت از چهره‌های سلیقه‌ای به‌گونه‌ای که اذهان مردم فهیم را به تشویش و سردرگمی بیاندازد ما را شدیدا ناراحت نمود و صدالبته که این جَوسازی‌ها نه ‌تنها در معیارها و ملاک‌های انتخاب ما کوچکترین اثری نمی‌گذارد بلکه شناخت ما را از برخی معدود افراد فرصت‌طلب(که منافع شخصی خود را به منافع شهر ترجیح می‌دهند) تثبیت می‌نماید.

اعضای منتخب از حدود سه‌ماه پیش، رزومه‌ و سوابق تمام کاندیداهای شهرداری را بررسی نموده و برنامه‌هایی را که ارائه داده‌اند به دقت مطالعه کرده و جلسات رو دررویی با آنها برگزار نموده، چنین نیست که یک‌شبه و با چشمان بسته، یا در اثر فشارهای محلی، انگشت بر اسم فردی بگذاریم.

همانطور که اول راه گفته‌ایم هرگونه فشار‌ها و تهمت‌ها و بدگویی‌های فرصت‌طلبان را با جان و دل تحمل خواهیم کرد و به هیچ احدالناسی اجازه نمی‌دهیم تا حقوق شهروندانمان را پایمال کند.

انتظار داریم همراهی مسئولین، رسانه‌ها و همشهریان عزیز، ما را در انتخاب آزادانه و به دور از سیاست ‌ورزی‌های بیهوده یاری نماید.
به یاد داشته باشیم “اوج”، مقصد هر پروازی است، ما اول راهیم و مطمئنا به “اوج” خواهیم رسید. یقینا شمع مظلومیت و سیاست‌زدگی از فضای این شهر خاموش و چراغ‌های توسعه‌ی مشگین‌شهر برای همیشه روشن خواهد ماند.
از طرف جمعی از شورای منتخب مشگین شهر .

اما قابل توجه اعضای صادر کننده ی این بیانیه:

۱-انگار همین چند ماه قبل یادتان رفته که با تک تک رسانه ها تماس گرفته و چگونه ملتمسانه می گفتید که شما چشم و گوش مردم هستید و باید خوب بد را تشخیص بدهید.

یادتان رفته که آخر مکالمات می گفتید که (مرا که خوب میشناسی و به عملکردم در فلان سازمان واقفی) که خوشبختانه یا شور بختانه مکالمات صوتی آن در نزد ما محفوظ است و اگر لازم باشد به سمع و نظر مردم می رسد.

پس بیاید در همین اول راه عوام فریب نباشید،اجازه ندهید قبح عمل را بشکنیم و پرده از برخی جلسات برداریم.

ما به عنوان رسانه و به قول وجود نازنینتان چشم و گوش مردم وظیفه داریم که سخنان مردم را به گوشتان که انگار نرسیده پنبه در آن نهادید برسانیم حال شما آن را تشویش قلمداد کنید تهدید یا هر چیز دیگری.

اما بدانید ما رسانه ها هم سر شوخی با کسی نداریم،چه شما اعضای نو رسیده ی شورا باشید یا همان همه کاره های شهر.

پس بدانید ما نه تهدید را بر می تابیم نه توهین های جنابان را،همان طور که قبلا نیز گفته بودیم،قلم و ورق در انتخاب شهردار در دستان شما هست، ما بر حسب رسالتمان وظیفه داریم سخنان مردم را به گوش مبارکتان برسانیم.

این‌گوی و این میدان…..
سینا اسدی

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28487


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار