کد خبر: 28444 | تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

امام جمعه مشگین شهر:

مسئولان مشکل باغداران را حل کنند

امام جمعه مشگین شهرگفت: مسئولان نسبت به حل مشکل باغداران مشگین شهری اهتمام جدی داشته باشند.

به گزارش خیاونیوز به نقل از ایرنا حجت الاسلام رضا با وقار در خطبه های نماز جمعه مشگین شهر با بیان مشکل نبود بازار فروش محصولات سردرختی افزود: دسترنج یک ساله باغداران منطقه در حال نابودی است ومسئولان بایستی هرجه سریعتر در این خصوص چاره اندیشی کنند.
وی با بیان اینکه امسال در سایه لطف خدا باغ های شهرستان مشگین از محصول خوبی بر خوردار می باشد، افزود بر اساس اعلام مدیریت جهاد کشاورزی مشگین شهر امسال حدود ۳۵۰هزار تن انواع محصولات سردرختی از باغ های منطقه استحصال می شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح اهمیت حجاب وعفاف در جامعه بیان کرد: فلسفه حجاب کسب تقوای الهی، کسب سعادت دنیوی واخروی وراه رسیدن به کمال است .
امام جمعه مشگین شهر با اشاره به آغاز رای اعتماد به وزرای دولت دوازدهم گفت: دولت جدید باید در انتخاب مسئولان از ستاد سالاری پرهیز کرده و شایسته سالاری رادر عزل ونصب مدیران مد نظر قرار دهد.
باوقار در بخش دگیری از سخنان خود با بیان اینکه دشمنی استکبار جهانی با جمهوری اسلامی ایران پایانی ندارد افزود: گزارش اخیر ۱۶نهاد اطلاعاتی آمریکا بر علیه ایران نشان می دهد که این کشور همچنان به فکر منزوی کردن ایران است.
وی گفت: با وجود تمامی توطئه های استکبار جهانی ایران اسلامی روز به روز در سطح بین المللی پویا وبالنده شده و در سایه درایت مقام معظم رهبری وبصیرت مردم، جمهوری اسلامی ایران در قله های افتخار فدرت نمایی می کند.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28444


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار