کد خبر: 28441 | تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ | ۲ نظر |   |

خیاونیوز:

مخالفت ملکی نماینده شهرستان مشگین شهر با وزیر بهداشت

به گزارش خیاونیوز ،ولی ملکی در نشست علنی عصر چهارشنبه، ۲۵ مرداد ماه مجلس شورای اسلامی، در مخالفت با وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان گفت: در این موضوع که قاضی‌زاده هاشمی وزیر توانمند، تخصصی و علمی است شکی نیست اما مواردی گوشزد می‌شود که زیبنده یک کارگزار اسلامی نیست.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بر اثر نظرسنجی از ۴ هزار و ۴۱۷ نفر، ۸۹ درصد متخصصان پزشکی موافق عملکرد قاضی زاده هاشمی نبوده اند، افزود: یکی از اصول مدیریت کارآمد و موثر جلب رضایت ذینفعان است که وزیر بهداشت در این بخش ناکام بوده است.

وی ادامه داد: وزیر از لحاظ علمی و مادی بی‌نیاز بوده و با منت وزیر شده است اما ابزار ریاست سعه صدر است که قاضی‌زاده هاشمی تحمل نظر مخالف را ندارد و این موضوع بر اساس شواهد از کانال‌های مختلف اثبات شدنی است.

ملکی با بیان اینکه قضاوت و واکنش سریع در برابر کسانی که مسائل و مشکلات خود را بیان می‌کنند از جمله مشکلات قاضی‌زاده هاشمی بوده که زیبنده یک کارگزار اسلامی نیست، یادآور شد: اگر این موضوع اصلاح شود قطعاً در کنار توفیقاتی که بوده وزیر می‌تواند موثرتر عمل کند چرا که کار پزشکی با افرادی ارتباط دارد که یا بیمار هستند و یا بیمار دارند.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: حرمت شکنی در جامعه پزشکی به دلیل اعمال مدیریت غیراصولی و عدم تعادل در رفتار با پزشکان مراجعه کننده و همکار از جمله ایرادات قاضی زاده هاشمی بوده که گزارش‌های آن موجود است در حالی که پیامبر اکرم (ص) محور اکمال رسالت خود را اخلاق‌مداری قرار داده است.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28441۲ ديدگاه مطلب براي " مخالفت ملکی نماینده شهرستان مشگین شهر با وزیر بهداشت " ارسال شده است.

  1. سامان گفت:

    افرین به نماینده محترم از این جملتون خیلی خوشم اومد”وزیر از لحاظ علمی و مادی بی‌نیاز بوده و با منت وزیر شده است اما ابزار ریاست سعه صدر است که قاضی‌زاده هاشمی تحمل نظر مخالف را ندارد .
    ملکی با بیان اینکه قضاوت و واکنش سریع در برابر کسانی که مسائل و مشکلات خود را بیان می‌کنند از جمله مشکلات قاضی‌زاده هاشمی بوده که زیبنده یک کارگزار اسلامی نیست”
    واقعا خودت داری مهندس؟ چه راحت نظر میدی. یاده دوران انتخابات افتادم که به کسی که مهندس خطابت کرد چه جور عصبانی شدی. رطب خورده کی منع رطب کند مهندس

  2. کشاورز گفت:

    درختان باغ مشگین شهر امسال پنی سیلین ثمرداده بودند که با نا مدیریتی مدیران وزارت بهداشت فروش خوبی نداشتند.یک ماه دیگر هم فصل برداشت میتروندازول هست که مردم منتظر تدبیرند برای بهبود بازار چون سم وکود وسایر هزینه ها سرسام اور بوده اند.ان شالله با تذکر نماینده توفیق حاصل شود

ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار