کد خبر: 28433 | تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

آیا منتخبین شورای شهر مشگین شهر دچار اشتباه استراتژیک اعضای قبلی خواهند شد!؟

 

 

دقیقا چنین روزهایی بود که اعضای شورای شهر مشگین شهر بعد از ادای سوگند در فرمانداری و در دست گرفتن ساختمان شورا،به صورت عجولانه جلسه ای برگزار کرده و رای به عدم تمدید ادامه ی فعالیت شهردار وقت صفر جعفر زاده دادند،موضوعی که شدیدا در بین افکار عمومی به یک سوال و چالش تبدیل شد.

اما همین اشتباه استراتژیک و سپردن سکان شهرداری به دست یک فرد دیگر (سرپرست) موجب شد سرپرست شهرداری بدون برنامه ریزی قبلی و بدون امید به آینده حداقل چندین ماه را به طور روزمره سپری کند.

همین روزنه ای بود که اشتباهات پی در پی شورای شهر آغاز شود و احساسات جای برنامه ریزی و برنامه خواهی را پر کند که ما حصل همین امر جابه جایی ۷ یا ۸ باره ی سکان شهرداری در زمان تصدی این شورا بود که داد مردم را در آورد و صدای اعتراض مردم به عملکرد شورا را به عینه در انتخابات شاهد شدیم.

البته باید به این امر نیز باید اعتراف کرد که انتصاب #مسعود_خیرجو به عنوان شهردار مشگین شهر اجازه نداد آخرین میخ بر تابوت شورا کوبیده شود و به نوعی با اقدامات ارزنده ی خود در واپسین ثانیه ها روی شورا شهر را سفید کرد.

از طرفی دیگر اعضای فعلی شورای شهر،علیرغم اینکه باید از مردم به خاطر اعتماد به آنها سپاسگذار باشند از طرفی دیگر برخی از شورای شهر باید رای خود را مدیون مسعود خیرجو بدانند، دلیل این امر نیز این هست که خیرجو اگر بعد از عید و در آستانه ای انتخابات همین انقلاب آسفالت ریزی را که در شهر مشاهده می کنید نی کرد،به واسطه ی همان موضوع حداقل ۲ یا ۳ نفر از اعضای شورای شهر قبلی مجددا رای آوری داشتند.

اما جسارت و زیرکی وی اجازه نداد،اموال شهرداری دستمایه تبلیغ برای عده ای شود،موضوعی که در طول این مدت از سوی مسولی مشاهده نشده است.

اما دقیقا همان شرایط برای اعضای فعلی شورای شهر اتفاق افتاده است هنوز نیامده صدای تغییر و جابه جایی می آید.

باید پرسید اعضای شورای شهر که عصاره ی این ملت هستند و داشته های فعلی انها بر گرفته از این مردم است،در تصمیم گیری برای انتخاب شهردار نظر اکثریت مردم و افکار عمومی را جویا شده اند؟ یا خیر خدایی نکرده زبانمان لال سرنوشت مشگین شهر قبلا در جاهای دیگری رقم خورده و گزینه هایی تحمیل شده اند.

انتظار میرود اعضای شورای شهر در بدو ورود به شهرداری قدرت خود را به رخ نکشند چون همه می دانند که توانشان به اندازه ای است که در همان دقایق اول با یک امضا و مصوبه فیتیله ی شهردار را بپیچند اما باید کمی تفکر کرد که تکرار خطاهای گذشته، همان خواهد شد که شد.

محک بزرگی پیش روی اعضای شورای فعلی شهر است و مردم مشگین شهر راضی از اقدامات شهردار فعلی باید دید که چه سرنوشتی در انتظار مردم است.
✍️ سینا اسدی

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28433


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار