کد خبر: 28430 | تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ | ۱ نظر |   |

یک منبع موثق:

علی فتحی گزینه نهایی برای تصدی پست شهرداری مشگین‌شهر شد

یک منبع موثق گفت: علی فتحی با ۲۶ سال سابقه مدیریتی گزینه نهایی برای تصدی پست شهرداری مشگین‌شهر شد که با شروع دوره جدید شورا شهر معرفی می‌شود.

به گزارش خیاونیوز ، کمتر از ۲۰ روز به آغاز دوره پنج شورای اسلامی شهر و روستا زمان باقی مانده است و این روزها انتخاب شهردار جدید توسط دوره پنجم شورای شهر از مباحث داغ در مشگین‌شهر است در گروه‌های مختلف لیست‌هایی ارائه می‌شود که برای تصاحب شهرداری مشگین‌شهر پیشنهاد شده است.

 

در طول روزهای گذشته لیست ۵ نفره برای شهرداری مشگین‌شهر ارائه شده است که در این لیست نام افرادی همچون  محبوب  اسکندرزاده، مسعودخیرجو، مهدی فتح الهی، علی فتحی، محمد  فرامرزی به چشم می‌خورد که قرار است شهردار جدید از بین این افراد انتخاب شود.

برابر آخرین خبر به دست آمده در خصوص انتخاب شهردار جدید مشگین‌شهر نام مهندس علی فتحی به عنوان گزینه نهایی برای تصدی پست شهرداری مشگین شهر مطرح شده که به احتمال زیاد با روی کار آمدن شورای جدید شهر وی به عنوان شهردار جدید مشگین‌شهر معرفی شود.

مهندس علی فتحی دارای مدرک دکتری بوده که ۲۶ سال سابقه مدیریتی دارد و در مجلس نهم نیز به عنوان کاندیدای مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده بود.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28430۱ ديدگاه مطلب براي " علی فتحی گزینه نهایی برای تصدی پست شهرداری مشگین‌شهر شد " ارسال شده است.

  1. احمدی گفت:

    سابقه مدیریتی کجا رو دارن؟؟..سابقه اجرایی چی دارن؟؟..دکتر بودن یعنی کافیه.؟؟ از قانون کار وگارگری که عمده مشکلات شهرداری است چی میدونن

ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار