کد خبر: 28377 | تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

بعد از یک روز وقوع حادثه ای مشابه در لاهرود:

آتش‌سوزی زنجیره‌ای در شهرلاهرود/ باغات بیوک بلاغ شهر لاهرود دچار حریق شد

به گزارش خیاونیوز، در چند روز گذشته شاهد آتش سوزی عظیمی در باغات شهر لاهرود بودیم که خسارات قابل توجهی به باغداران شهر لاهرود وارد کرده بود به دنبال این آتش سوزی شاهد آتش سوزی دیگری در باغات بیوک بلاغ بودیم که با اقدام به موقع آتش نشانان شهر لاهرود خاوش شد.

 

در این آتش سوزی نیز بالغ بر یک هکتار از باغات شهر لاهرود دچار حریق شده و از بین رفته است که خوشبختانه با اقدام به موقع ماموران آتش نشانی شهر لاهرود از گسترش آن جلوگیری به عمل آمد.

این روزها ماموران آتش نشانی شهر لاهرود به صورت شبانه روزی در حال آماده باش هستند اما با وجود این کشاورزان همچنان نگران آتش سوزی دیگر این شهر هستند چرا که آتش سوزی زنجیره‌ای در باغات شهر لاهرود موجبات نگرانی باغداران منطقه شده است تا خدا نکرده دیگری نوبت باغ ان‌ها نشود.

به دنبال این جریانات برخی از کشارزان شبانه روز در باغات نگهبانی می‌دهند تا تنها منبع درآمد خود را از دست ندهند.

به نظر می‌رسد آتش‌سوزی‌های اخیر به دست قاتل طبیعت  صورت می‌گیرد لذا مردم این منطقه خصوصاً باغدارات از مسئولین انتظار دارند هرچه سریعترمقصرین این حادثه را شناسایی و مجازات کنند.

انتهای پیام/

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28377


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار