کد خبر: 28361 | تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

رئیس خانه مصبوعات مشگین شهر:

فرماندار مشگین شهر باید به افکار عمومی پاسخ دهد

چندی پیش در مراسم تجلیل از برخی خبرنگاران مناطق مختلف استان! در فرمانداری مشگین شهر مطالبی از سوی فرماندار مطرح شد . هر چند تمایلی برای ورود به قضیه نداشتم اما به خاطر انعکاس صحبت های اینجانب در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در اداره ارشاد بعنوان “جوابیه مسءول خانه مطبوعات به فرماندار ” توسط همکاران محترم در برخی رسانه های محلی به ناچار برای تنویر افکار عمومی مطالبی ارایه می شود .در اوایل کار فرماندار جدید، با درخواست اینجانب جلسه ای با حضور اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان ،اعضای خانه مطبوعات شهرستان ، روسای ادارات ارشاد ، ثبت و اسناد و شهردار مشگین شهر در محل فرمانداری جهت بررسی مشکلات خانه مطبوعات و واگذاری آگهی های دولتی و شهرداری به نشریات محلی برگزار شد . در این جلسه مقرر شد اداره ارشاد شهرستان در راستای حمایت از نشریات محلی در مورد توزیع عادلانه آگهی ها بین نشریات محلی اقدام را انجام دهد و همچنین اداره ثبت و اسناد شهرستان برای بهره مندی تمامی نشریات محلی از دریافت آگهی این اداره، همکاری لازم را انجام دهد. در مورد تعامل نزدیک خانه مطبوعات با روسای ادارات و فرمانداری شهرستان هم مقرر شد مسول روابط عمومی فرمانداری از طریق خانه مطبوعات نسبت به دعوت از خبرنگاران به جلسات اقدام کند که متاسفانه بعد از گذشت بیش از شش ماه حتی یک بند از این مصوبات تا به امروز عملی نشده است .
اما در کمال تعجب فرماندار محترم در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار مطالب خلاف واقعی را بیان کرده و در پاسخ به سوال قاءم مقام محترم خانه مطبوعات مبنی بر علت عدم دعوت رءیس خانه مطبوعات به مراسم گرامیداشت روز خبرنگار فرمودند : ” به درخواست مسءول خانه جلسه ای هم برای بررسی مشکلات خانه مطبوعات برگزار کردیم و ایشان بارها از سوی فرمانداری به جلسات دعوت شد ولی به هیچ کدام تمکین نکرد !”
حال با این توصیف یا آقای فرماندار عامدا این چنین سخنانی را بیان کردند که در اینصورت پیشنهاد برادرانه می کنم که دروغ را در جامعه ترویج ندهند . یا از روی بی اطلاعی و صرفا بر اساس اطلاعات دریافتی نادرست اظهار نظر کردند که نهایتا نشان از عدم مدیریت مناسب ایشان است که احدی از افراد مجموعه تحت مدیریت خود براحتی اطلاعات نادرست و خلاف واقعی را ارایه می دهد که این امر هم مسبوق به سابقه بوده و باید ایشان مدیریت صحیحی نسبت به این امر داشته باشند .
اما در مورد مراسم روز خبرنگار با توجه به دعوت گزینشی از خبرنگاران فرماندار مشگین شهر باید به افکار عمومی پاسخ دهد . چرا باید علی رغم فعالیت تعداد زیادی خبرنگار در شهرستان و حومه خبرنگاران مرکز استان و شهرستان گرمی از محل اعتبارات شهرستان تجلیل شود ؟! چرا باید دعوت از خبرنگاران شهرستان بصورت گزینشی انجام شود و تعدادی از خبرنگاران رسمی و صاحب رسانه با سابقه دعوت نشوند اما کسانی که شاید چند روزی بیش نیست کانال خبری در تلگرام ایجاد کردند دعوت شوند؟! آیا شایسته نبود که رءیس اداره ارشاد شهرستان در این مراسم حضور داشته باشند ؟
آقای فرماندار عدم دعوت شما ذره ای از ارزش و جایگاه ما را خدشه دار نخواهد کرد بلکه بیشتر ضعف مدیریت و عدم تعامل بی قید و شرط حضرتعالی با رسانه های جمعی را نشان می دهد . ما قصد کسب رضایت خاطر مسءولین را نداریم بلکه برای انجام احسن وظایف هر ناملایمتی و بی مهری را به جان خواهیم خرید و در این را نه در برابر خواسته شما بلکه در جهت اجابت خواسته های غیر معقول دیگر مسولین هم قدمی بر نخواهیم داشت.
هادی عسگرزاده

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28361


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار