کد خبر: 28335 | تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۱ نظر |   |

اعتراض مبل فروشان به برگزاری نمایشگاه/

برگزاری نمایشگاه مبل در مشگین‌شهر موجب کسادی بازار می‌شود

جمعی از مبل فروشان مشگین‌شهر به برگزاری نمایشگاه مبل معترض شده و اعلام کردند که برگزاری این نمایشگاه موجب کسادی بازار مبل می‌شود.

به گزارش خیاونیوز ، جمعی از مبل فروشان مشگین‌شهر با تجمع در مقابل فرمانداری مشگین‌شهر به برگزاری نمایشگاه مبل که هر ساله در این شهرستان برگزار می‌شود معترض شده و اعلام کردند که برگزاری این نمایشگاه موجب کسادی بازار مبل شهرستان شده و موجبات ورشکستگی بازاریان این صنف را به دنبال دارد.

این در حالی است که مردم این شهرستان نیز خواستار برگزاری انواع نمایشگاه در این شهرستان هستند تا نیازهای خود را با قیمت مناسب تهیه کنند هر چند که در طول سال‌های گذشته نیز صنف‌های مختلف نسبت به برگزاری این نمایشگاه‌ها معترض شدند و گاهاً نیز لغو شده است.

برگزاری نمایشگاه مبل از تولیدات داخلی نه تنها نیاز جامعه را تامین می‌کند بلکه موجب کارآفرینی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و همچنین موجب آشنایی مصرف‌کنندگان با توانمندی‌های صنعت مبل و دکوراسیون داخل کشور با هدف کاهش واردات و بسترسازی برای مصرف کالاهای داخلی می‌شود.

با توجه به نیاز مردم شهرستان و اعتراضی که برای برگزاری نمایشگاه از طرف این صنف وجود دارد لازم است با تشکیل حلقه اتحاد در شهرستان، این صنف خود اقدام به برگزاری نمایشگاه مبل کنند تا هم نیاز مردم شهرستان رفع شود و هم بر کسادی بازار مدیریت داشته باشند.

انتهای پیام/سفیرمشگین

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28335۱ ديدگاه مطلب براي " برگزاری نمایشگاه مبل در مشگین‌شهر موجب کسادی بازار می‌شود " ارسال شده است.

  1. دلسوز گفت:

    این مبل فروش ها هم به فکر جیبشونن که مبادا پول حلال به جیبشان بره چون به حرام خورى عادت دارن بعضىاشون. زدن نمایشگاه مبل نتنها براى مان مضر نیست بلکه مفید هم هست چون بهترین سرویس مبل را با کمترین قیمتى که سود حلال ببرند فروشنده هاى نمایشگاه مى خریم

ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار