کد خبر: 28322 | تاریخ انتشار: شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ | ۱ نظر |   |

باحضور مسئولین/

فتتاح بلوک زایمانی و کلینیک تخصصی بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) مشگین شهر

مراسم افتتاح بلوک زایمانی و کلینیک تخصصی بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) مشگین شهر با حضور دکتر ولی ملکی نماینده مردم شریف مشگین شهر،حجت الاسلام باوقار،فرماندار ،بخشدار مرکزی ،دکتر حضرتی معاون بهداشت استان و دکتر شریفی رئیس شبکه بهداشت مشگین شهر برگزار گردید.

🔷در این مراسم دکترملکی ضمن تشکر از دکتر پاکدل و سایر کارکنان بیمارستان و شبکه بهداشت ،عملکرد دولت را در زمینه سلامت در سطح کشور ،استان و شهرستان مثبت ارزیابی کرد و ابراز نمود

🔷حضور مسئولین در این مراسم نشان از اهمیت سلامت شهروندان برای مسئولین میباشد.
🔷دکتر ملکی علت کمبود تخته خواب در بیمارستان را ناشی از عدم پیگیری مسئولین و کم کاری ها آنها در گذشته اعلام نمودند.
🔷در ادامه دکتر ملکی اشاره کردند که با اخذمجوزهای لازم تعداد تختهای فعلی بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) مشگین شهر به ۲۶۷تخت افزایش خواهد یافت
🔷همچنین در این مراسم دکتر ملکی از دکتر حضرتی قول افزایش ۵۰تختی این کلینیک را گرفتند و مقرر گردید در اولین فرصت نسبت به این امر اقدام گردد و آقای دکتر حضرتی قول افزایش قدرت سی تی اسکن از ۴به ۱۶ را به آقای دکتر۹ ملکی دادند.

🔷 دکتر ملکی ضمن تشکر از آقای دکتر پاکدل اشاره کردند مردم این سر و سامان بیمارستان را مدیون پیگیری های مجدانه ایشان هستند.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28322۱ ديدگاه مطلب براي " فتتاح بلوک زایمانی و کلینیک تخصصی بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) مشگین شهر " ارسال شده است.

 1. حسینی گفت:

  جناب دکتر ملکی
  خواهش میکنم ناانصافی نفرمائید یکی از مسئولین سابق ۴ سال شما بودید در آن ۴ سال چکار برای بیمارستان کردید.
  اورژاتس جدید و درمانگاه تخصصی و بلوک زایمان مگر زمان شما عملیاتش شروع شده
  سی تی اسکن- دانشکده سلامت و … مگر زمان شما در این شهر ایجاد شده
  جناب ملکی عزیر
  این وضعیت را داشته باش اگر ۱۰% خدماتی که قبلی ها به این بیمارستان انجام داده اند را در این ۲ سال باقیمانده انجام دادید واقعا کاردان هستید.
  آقای دکتر
  در مورد دکتر پاکدل زیاد اغراق کردید ایشان بیشتر وقت خود را در بیمارستان صرف اکو و تست ورزش و کارانه خود می کند و صدها میلیون تومان ماهانه درامد دارد چرا زحمات سایر دستاندکاران بهداشت و درمان شهر را نادیده میگیرید مگر بیمارستان مستقل است نقش دکتر شریفی به عنوان مدیر این پروژه ها چیست؟
  جناب دکتر ما کارکنان بیمارستان غیر از اینکه از عملکرد مسئولین بهداری ناراضی هستیم از بی سروسامانی بیمارستان و اجحاف حقوق کارمندان و تبعیض کارانه و اضافه کاری ها و مسئولین سفارشی حضرتعالی ناراضی هستیم مسئولینی بخش هایی که به سفارش شما و نداشتن لیاقت و کاردانی مسئول شده اند
  دکتر ملکی عزیز اگر بخواهم وضعیت نابسامان بیمارستان را برایتان کلمه به کلمه بنویسم آنوقت شما حرف خود را پس میگیرید.
  چرا وزیر به کوثر و نیر و نمین رفت ولی برای افتتاح این پروژه یک شخص غیرمرتبط که اصلا امورات بیمارستان مسئول نیست(دکترحضرتی) به این شهر آمد.
  آقای مهندس ملکی ساختمان بیمارستان قدیم مشکین تکلیفش چیست؟
  کار دانشکده سلامت به کجا ختم شد خلخال دانشکده شد ولی دانشکده سلامت این شهر تعطیل؟
  ۲ سال دیگر در پشت بلندگوی مساجد و گرماگرم انتخابات اینها را برای مردم خواهم گفت

ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار