کد خبر: 28319 | تاریخ انتشار: شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

در قالب کاروان راهیان نور

۳۰۰ نفر از جوانان مشگین‌شهر به مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور اعزام شدند

فرمانده سپاه شهرستان مشگین‌شهر گفت: در ادامه اعزام کاروانهای راهیان نور به مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور امروز تعداد ۳۰۰ نفر از جوانان این شهرستان به منطقه جنگی شمالغرب کشور اعزام شدند.

به گزارش خیاونیوز ، سرهنگ پاسدار محمد پورمند  در  مراسم بدرقه کاروان راهیان نور شمالغرب کشور در شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: ۳۰۰ نفر از جوانان شهرستان مشگین‌شهر در قالب ۵ اتوبوس و اردوی دو روزه به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند که این نخستین اردوی راهیان نور عمومی شهرستان مشگین‌شهر است.

وی با اشاره به برگزاری این اردو با حضور کاروان برادران مشگین‌شهر، افزود: به زودی با اتمام اردوی دو روزه برادران مشگین‌شهر که امروز به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور عازم هستند، کاروان راهیان نور عمومی خواهران مشگین‌شهر نیز در به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام می‌شوند.

فرمانده سپاه شهرستان مشگین‌شهر تصریح کرد: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء برگزاری مداوم و مستمر اردوهای فرهنگی در قالب کاروانهای راهیان نور مناسب‌ترین و بهترین راه ممکن برای احقاق این دو اصل ارزشمند در جامعه کنونی است.

پورمند با تاکید بر تقویت روحیه جهادی، دینی و بسیجی در بین جوانان امروزی اظهار کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا یقیا برخورداری از یک روحیه قوی جهادی و دینی را می‌طلبد که خوشبختانه هم‌اکنون جوانان ما در جای جای این سرزمین پهناور از این روحیه برخوردار هستند که برگزاری اردوهای راهیان نور در تقویت بخشی از این روحیه دینی و جهادی سهیم بوده است.

وی بیان کرد: در دستور کار داریم تا برگزاری اردوهای عمومی کاروانهای راهیان نور مشگین‌شهر را با همکاری سپاه این شهرستان افزایش دهیم تا مردم منطقه در سفری کوتاه و چند روزه با صحنه‌های جنگ در مناطق عملیاتی کشور آشنا شده و با فراگیری وصیتنامه‌ها و خاطرات زندگی شهدا گامی موثر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بردارند.
انتهای پیام/تسنیم

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28319


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار