کد خبر: 28131 | تاریخ انتشار: یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

مدیر شرکت برق مشگین‌شهر:

بازرسی بر استفاده‌های غیرمجاز از نیروی برق در مشگین‌شهر تشدید می‌شود

مدیر شرکت برق شهرستان مشگین‌شهر گفت: به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی بازرسی بر استفاده‌های غیرمجاز از نیروی برق در مشگین‌شهر تشدید می‌شود.

به گزارش خیاونیوز ، علی سیدی پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی طرح‌های برق‌رسانی در مشگین‌شهر اظهار داشت: نصب چراغ به تعداد ۱۴۰ دستگاه و احداث شبکه ۴۰۰ ولت با کابل خودنگهدار به منظور واگذاری انشعاب به طول ۲٫۱ کیلومتر در شهرستان انجام شده است.

مدیر شرکت برق شهرستان مشگین‌شهر تصریح کرد: تهیه سه دستگاه سکسیونر به منظور افزایش قدرت مانور و کاهش انرژی توزیع نشده در چند روز آینده نصب و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی گفت: رفع حریم خطوط ۲۰ کیلوولت به طول دو کیلومتر و به‌روزرسانی اطلاعات استاتیکی شبکه موجود شامل اطلاعات مکانی و توصیفی در سیستم اطلاعات جغرافیایی یا GIS به انجام رسیده است.

سیدی با اشارعه به فعالیت‌های حوزه فروش و خدمات مشترکین افزود: عمده فعالیت‌های عمومی انجام شده در این حوزه شامل قطع و وصل، فروش انشعاب و تست لوازم اندازه‌گیری، قرائت کنتورهای مشترکین و رفع مغایرت‌های احتمالی، بازرسی‌های لازم در مورد استفاده‌های غیرمجاز از نیروی برق، تعیین خسارت مربوط به استفاده غیرمجاز از برق، تعیین میزان خسارت وارده از بابت دست‌کاری لوازم اندازه‌گیری و بررسی تقاضاهای مربوط به تغییر نام مشترکین و پاسخ به استعلام‌های رسیده است.

مدیر شرکت برق شهرستان مشگین‌شهر از نصب کنتور فهام یا قرائت از راه دور به تعداد ۷۴ دستگاه و واگذاری کنتور تک فاز به تعداد ۵۶۷ مورد به متقاضیان انشعاب خبر داد و بیان کرد: حسب خرابی تعدادی از کنتورهای مشترکین نسبت به تعویض کنتورهای خراب به تعداد ۴۵۴ مورد اقدام شد و در این راستا مقدار ۹۴۵ هزار و ۲۷۵ کیلووات ساعت انرژی استحصال شده است.

وی اظهار کرد: اعمال خسارت مصرف ناشی از دست‌کاری و استفاده غیرمجاز از شبکه در دستور کار قرار گرفته به طوری که ۶۳ مورد دست‌کاری کنتور بدنه که با اعمال خسارت به آنها ۶۸ هزار و ۵۳۷ کیلووات ساعت انرژی اخذ شده است.

سیدی نصب تابلوی کنتور تجمیع شش تایی بر روی تیر به تعداد ۴۰ دستگاه و فروش برق روزانه به تعداد ۲۰۹ مورد را از دیگر فعالیت‌های مدیریت  برق مشگین‌شهر دانست و تصریح کرد: مقدار انرژی استحصال شده حاصل از فروش این کنتورها ۳۱ هزار و ۳۰۰ کیلووات بوده و تعویض کنتورهای خراب و افزایش آمپراژگیری دستگاه نیز در این مدت به انجام رسیده است.

مدیر شرکت برق شهرستان مشگین‌شهر با اشاره به فعالیت‌های حوزه خدمات عمومی گفت: انجام تعمیرات اساسی در ساختمان اداری انبار و انجام تعمیرات اساسی و پارتیشن‌بندی اتاق واقع در خیابان امام، جنب ساختمان انبار برای استفاده و ارائه خدمات به مراجعات و تکریم آنها در حوزه مشترکین انجام شده است.

وی در مورد دریافت لوح تقدیر از مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل افزود: مدیریت برق مشگین در سال گذشته موفق به دریافت دو لوح  تشویق از طرف مدیرعامل شرکت توزیع به عنوان معرفی واحد برتر در شاخص‌های بهره‌برداری و مجموع شاخص‌ها اعماز بهره‌برداری، مهندسی، خدمات مشترکین و اداری مالی شده است.

انتهای پیام/تسنیم

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28131


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار