کد خبر: 28108 | تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

قصه دراز بازگشایی سینما/

دکتر ملکی نماینده مردم شریف مشگین شهر از مساعدت وزیر ارشاد در راه اندازی سینما آزادگان مشگین شهر خبر داد 

به گزارش خیاونیوز، دکترملکی درجریان بازدید ازپروژه های عمرانی شهرداری، از موافقت وزیر ارشاد برای تجهیزتنها سینمای مشکین شهر خبرداد.

وی گفت : طبق دیداری که با وزیر محترم ارشاد داشتیم مقرر گردید تعمیر وآماده سازی ساختمان سینما به عهده شهرداری وتمام هزینه های مربوط به تجهیز سینما اعم ازمبلمان داخلی ولوازم ودستگاههای مربوطه برای تکمیل وراه اندازی سینما آزادگان از طریق وزیر ارشاد تامین گردد
ملکی افزود: طی جلساتی که با صالحی امیری وزیر ارشاد داشته ایم مجوز تامین هزینه تجهیز ودستگاه آلات سینمای مشکین شهر را دریافت کردیم.

شهردار مشگین شهر هم ضمن قدردانی از پیگیریهای نماینده محترم مشگین شهر اظهار داشت : اقدامات صورت گرفته شده توسط دکتر ملکی برای بازسازی سینما آزادگان مشگین شهر با توجه به نیاز جامعه فرهنگی و هنری به این مجموعه وتامین هزینه تجهیز سینما از طریق وزیر ارشاد اقدامی ارزشمند بوده و جای تقدیر دارد و امیدواریم با همکاری و مساعدت ها و پیگیریهای نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با راه اندازی سینما گام مهمی در حوزه فرهنگی هنری برداریم

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28108


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار