کد خبر: 28051 | تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

دادستان مرکز استان اردبیل خبر داد

تشکیل پرونده کیفری توهین به مقدسات برای نماینده سابق اردبیل

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: به دنبال برخی ادعاها و تحرکات انجام شده از سوی کمال‌الدین پیرموذن نماینده سابق مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی پرونده کیفری با عنوان توهین به مقدسات برای وی تشکیل شد.

به گزارش خیاونیوز، سید ناصر عتباتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال برخی ادعاها و تحرکات انجام شده از سوی کمال‌الدین پیرموذن نماینده سابق مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی پرونده کیفری با عنوان توهین به مقدسات برای وی تشکیل شد.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل افزود: وی که در دوران تبلیغات انتخاباتی به دنبال آسیب رسیدن به برخی بنرها و پوسترهای تبلیغاتی یکی از نامزدهای انتخابات اقدام به برخی ادعاها و نسبت دادن این حرکت‌ها به واقعه کربلا کرده بود اکنون باید پاسخگوی این ادعاها بوده و در محاکم قضایی در مقابل افکار عمومی جوابگو باشد.

دادستان مرکز استان اردبیل تصریح کرد: برای رسیدکی به این موضوع دادستانی در قالب پرونده کیفری ورود کرده و تحت عنوان توهین به مقدسات پرونده برای این شخص تشکیل شده و با جدیت پیگیر پاسخگویی وی در محاکم قضایی هستیم.

عتباتی با اشاره به پیگیری و تعقیب این پرونده توسط دادستانی گفت: هرگونه تخلف و ادعا و نسبت دادن برخی حرکت‌‌ها به ساحت مقدس ائمه اطهار و مقدسات دینی و مذهبی توهین به مقدسات تلقی شده و در این زمینه هیچ گونه چشم‌پوشی با مدعیان این حرکت‌ها و ادعاها نخواهیم داشت.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل از برخورد با هر گونه توهین به مقدسات و ساحت ائمه اطهار(ع) در اردبیل خبر داد و افزود: تمامی این امور با توجه به حساسیت آن و جایگاه ویژه مسائل دینی و مذهبی در بین مردم، توسط دادستانی با جدیت پیگیری می‌شود و اجازه نخواهیم داد برخی افراد با ادعاهایی اذهان مردم را جریحه‌دار کنند.

انتهای پیام/تسنیم

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28051


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار