کد خبر: 28044 | تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

عضو هیات نظارت استان/

بیانیه دکتر محمد فیضی در مورد انتخابات انتخابات شورای شهر

متاسفانه در فضای مجازی عده ای از افراد ابن الوقت و سودجو شروع به جوسازیهایی نموده اند.
انتخابات شورای اسلامی شهر اردبیل تمام شده و عده ای از افراد معلوم الحال رئیس و اعضای هیات اجرایی را مورد تاخت و تاز ناجوانمردانه قرار داده اند که دور از اخلاق می باشد.
همچنین با شروع وقت قانونی اعتراض عده ای نیز شروع به فضاسازی و تخریب اعضای هیات نظارت به ویژه اینجانب را نموده اند و به نوعی از پذیرش اعتراض معترضین گلایه مند می باشند. به استحضار مردم شریف اردبیل می رسانم که اعتراض و نحوه رسیدگی به اعتراضات معترضین را قانون مشخص کرده و زمانبندی آن هم کاملا مشخص است. اعتراض به نتایج انتخابات حق قانونی معترضین و رسیدگی به اعتراض وظیفه قانونی هیات اجرایی و نظارت و در گام آخر هیات عالی نظارت استان می باشد و تخریب معترضین و اعضای هیات نظارت به خاطر ذیحق بودن و همچنین ادای وظیفه قانونی عملی غیر اخلاقی است و دور از انصاف.
لذا از تمامی فعالین مجازی و به ویژه ادمین کانالهای تلگرامی حامی شمارش و مخالف شمارش خواستارم برای پدیده ای که قانون ساز و کار آن را مشخص نموده است هیچگونه پیش داوری و تعصب نداشته باشند و به جای اظهار نظر از روی ناآگاهی قانون انتخابات شورای اسلامی شهر را مورد مطالعه قرار دهند که قانون فصل الخطاب می باشد. این تحرکات به هیچ وجه اثری در مسیر قانونی نداشته و هیات نظارت استان با قاطعیت نقش قانونی خود را ایفا خواهد کرد.
التماس دعا
خادم ملت – دکتر محمد فیضی

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28044

کلمات کلیدی این خبر: ,

ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار