کد خبر: 28022 | تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

امام جمعه مشگین‌شهر:

عملکرد عمرانی شهرداری در اذهان عمومی ماندگار خواهد بود

صبح امروز حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین‌شهر با حضور شهردار مشگین‌شهر از پروژه های عمرانی شهرداری بازدید کردند.

در این بازدید شهردار مشگین‌شهر ضمن تشریح خلاصه ای از عملکرد عمرانی صورت گرفته شده در سطح شهر گفت: طبق وعده های خود به مردم مبنی بر انقلاب عمرانی در کلیه نقاط سطح شهر بر تحقق این امر در هفته های اخیر عمل نموده و شهروندان شاهد فعالیت‌های عمرانی و رضایت اکثریت در این خصوص هستیم.

وی از افزایش دو برابری آسفالت ریزی یک ماه اخیر نسبت به کل سال قبل اشاره کرد و افزود: از اولین روزهای آغازین سال ۹۶ استارت عملیات عمرانی با لکه گیری سطح شهر آغاز و اکنون با افزایش دمای هوا عملیات گسترده آسفالت ریزی در خیابان‌های اصلی و گردشگری تداوم یافته و امیدواریم با تمهیداتی که اندیشیده شده است بتوانیم تا فرارسیدن عید سعید فطر کلیه مسیرهای گردشگری و اصلی را آسفالت ریزی نموده و نواقصات موجود در  برخی از حوزه ها را حل و فصل نماییم تا گردشگران و مسافرانی که وارد شهر خواهند شد شاهد تحولات گسترده عمرانی در سطح شهر باشند.

در این بازدید امام جمعه شهرستان از محل ساختمان در دست احداث دارالقرآن واقع در جاده بارزیل، مراحل ساخت سرویس های بهداشتی در پارک سبلان و آسفالت ریزی نقاط مختلف شهر و همچنین از مراحل ساخت آرامستان جدید شهر بازدید کردند.

در این بازدید امام جمعه مشگین‌شهر با اظهار رضایت از عملکرد شهرداری در مقایسه با بازدید چند هفته پیش گفت: اقدامات خوبی در این مدت صورت گرفته و یکی از عملکردهای خوبی است که در اذهان عمومی ماندگار خواهد بود و مردم از این عمل شایسته به نیکی یاد خواهند کرد.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28022

0

ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار