کد خبر: 28022 | تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ | ۳ نظر |   |

امام جمعه مشگین‌شهر:

عملکرد عمرانی شهرداری در اذهان عمومی ماندگار خواهد بود

صبح امروز حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین‌شهر با حضور شهردار مشگین‌شهر از پروژه های عمرانی شهرداری بازدید کردند.

در این بازدید شهردار مشگین‌شهر ضمن تشریح خلاصه ای از عملکرد عمرانی صورت گرفته شده در سطح شهر گفت: طبق وعده های خود به مردم مبنی بر انقلاب عمرانی در کلیه نقاط سطح شهر بر تحقق این امر در هفته های اخیر عمل نموده و شهروندان شاهد فعالیت‌های عمرانی و رضایت اکثریت در این خصوص هستیم.

وی از افزایش دو برابری آسفالت ریزی یک ماه اخیر نسبت به کل سال قبل اشاره کرد و افزود: از اولین روزهای آغازین سال ۹۶ استارت عملیات عمرانی با لکه گیری سطح شهر آغاز و اکنون با افزایش دمای هوا عملیات گسترده آسفالت ریزی در خیابان‌های اصلی و گردشگری تداوم یافته و امیدواریم با تمهیداتی که اندیشیده شده است بتوانیم تا فرارسیدن عید سعید فطر کلیه مسیرهای گردشگری و اصلی را آسفالت ریزی نموده و نواقصات موجود در  برخی از حوزه ها را حل و فصل نماییم تا گردشگران و مسافرانی که وارد شهر خواهند شد شاهد تحولات گسترده عمرانی در سطح شهر باشند.

در این بازدید امام جمعه شهرستان از محل ساختمان در دست احداث دارالقرآن واقع در جاده بارزیل، مراحل ساخت سرویس های بهداشتی در پارک سبلان و آسفالت ریزی نقاط مختلف شهر و همچنین از مراحل ساخت آرامستان جدید شهر بازدید کردند.

در این بازدید امام جمعه مشگین‌شهر با اظهار رضایت از عملکرد شهرداری در مقایسه با بازدید چند هفته پیش گفت: اقدامات خوبی در این مدت صورت گرفته و یکی از عملکردهای خوبی است که در اذهان عمومی ماندگار خواهد بود و مردم از این عمل شایسته به نیکی یاد خواهند کرد.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28022۳ ديدگاه مطلب براي " عملکرد عمرانی شهرداری در اذهان عمومی ماندگار خواهد بود " ارسال شده است.

  1. فرهنگي گفت:

    با سلام آیا انقلاب عمرانی که شهردار میگویند این است که بعد از گذشت ۲۰ سال تنها اقدام به لکه گیری کوچه های فرهنگیان گرفته است در حالی که در این مدت بایستی کوچه های فرهنگیان چندین بار آسفالت ریزی می شد خواهشا”از مسئولین امر بخصوص از شهردار محترم خواستاریم فقط یکبار هم که شده به کوچه های فرهنگیان سری بزنند و از نزدیک مشکلات ما را شاهد باشند و از روند کار انجام شده اطلاع کافی و وافی یابند ما اهالی فرهنگیان منتظر حضور شهردار در محله کوی معلم فرهنگیان هستیم. آیا واقعا”این است حق این قشر عظیم فرهنگیان و آموزگاران. شهردار محترم محله فرهنگیان نیاز به جدول کشی و بخصوص آسفالت ریزی کلی دارد و مجوز جهت نصب انشعاب فاضلاب شهری،مسئولین محترم خواهشا” ما را دریابید!!! شهردار محترم ما منتظر قدوم سبزتان در فرهنگیان هستیم. التماس دعا

  2. صفر عباداللهی گفت:

    کدام عملکرد. اولاشهر یاید آسفالت باشد روستا که نیست ثانیا بعدازمدتها برخی معابر که وصله می اندازند خیلی هم جای خوشحالی ندارد وتوصیه میکنند شهروندان صبورباشند چندسال است که کوی فرهنگیان مثل نقاط دیگرشهر مخصوصا ک فرعی ۱۶ منتهی به میدان شهرک گلستان کاملا خاکیست زندگی برساکنین حرام شده است هرماشینی که ازکوچه یاسرعت میرود گردخاک خانه هارا فرا میگیرد گلویمان گرفته صدایمان درنمی آید یک دفعه هم نشده مسئولان از شهرداروشورا گرفته تانماینده که همه کاره شهرشده محله ای ازشهربازدید نموده وبامردم نگران ودل شکسته مصاحبه نمایند به جزایام انتخابات آنهم برای جمع آوری آراء دیگر هیچ. هرمسئولی که احساس مسئولیت نمیکند درقیامت حلال نخواهیم کرد ورای ما حرامشان باد واقعا من یه عنوان یک شهروند نشده یکبار به عملکرد مسئولی خوشحال باشم فقط مسئولان چون کاریکدیگر را به خوبی وآسانی درتمام ادارات راه می اندازند همدیگر راتعریف می کنند خداخودش به دادمردم برسد که هیچ جاآشنا نداریم حتی همین درآسفالت ریزی شهر درحالیکه همه جای شهر آیروی مردم این شهراست متاسفانه آنهم به پارتی است. من نمیدانم کسی که به وظیفه اش نصفه ونیمه عمل میکند آیاتعریف وتمجید دارد؟ پس کارمندحقوقی که می گیرد چه شرح وظایفی دارد؟ دوم اینکه هرچند درهیچ نقطه ازشهر منظره ویا تندیسی که دل انسان را بازکند دیده نمی شود ولی حداقل درورودی شهر ازتبریزاهربه مشگین آخربلوار خواهشا شهردارمحترم هرچه سریعتر آن اسب زنگ زده بالدار را حذف و به جایش یک مجسمه دیگر جایگزین نماید. با آرزوی قبولی طاعات وعبادات دربارگاه حق تعالی

  3. فرهنگی گفت:

    آیا شهردار واعضای محترم شورای شهر ندای معلمان ساکن درشهرک فرهنگیان را نمی شنوند کوچه های این محله راآسفالت بریزند؟

ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار