کد خبر: 28007 | تاریخ انتشار: شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

امام جمعه مشگین شهر/

حضور پرشکوه در انتخابات لبیک به رهبری بود

به گزارش خیاونیوز، حجت الاسلام رضا با وقار در خطبه های این هفته نماز جمعه مشگین شهر اظهار کرد: پیروز اصلی این انتخابات مقام معظم رهبری وملت بزرگ ایران اسلامی می باشد.
وی با بیان اینکه مردم با حضور گسترده خود در پای صندوقهای رای دین خود را ادا کردند افزود:اکنون نوبت رئیس جمهوری ومنتخبان مردم در شوراهای اسلامی شهر وروستا می باشد که به وعده های انتخاباتی خود عمل کنند.
خطیب جمعه برگزاری با شکوه وامن انتخابات را مرهون تلاش شبانه روزی نیروهای امنیتی وانتظامی دانسته و برگزاری سالم وامن این انتخابات در منطقه نا آرام خاورمیانه را نشانه اقتدار جمهوری اسلامی ایران بیان کرد.
وی با دعوت همگان به اتحاد،همدلی وهمکاری وتعامل با رئیس جمهوری ومنتخبان شوراهای شهر وروستا گفت: پیشرفت همه جانبه کشور وتحقق شعار اقتصاد مقاومتی تنها در سایه همدلی مردم ومسئولان میسر خواهد بود.
وی در ادامه با اشاره به سفر رئیس جمهوری آمریکا به عربستان ورجز خوانی این کشور بر علیه ایران اسلامی گفت: دستگاه دیپلماسی کشور باید جواب دندانشکنی به یاوه گویی های اخیر بدهد.
حجت الاسلام با وقار در ادامه با قدر دانی از فرماندهی انتظامی مشگین شهر به دلیل کشف مقادیر قابل توجهی مواد مخدر و چک پول های تقلبی خواستار برخورد این نیرو با مظاهر روزه خواری وهنجارشکنی در ماه مبارک رمضان شد.
تبیین اهمیت نماز در زندگی فردی واجتماعی از دیگر بیانات امام جمعه مشگین شهر بود.
به گزارش ایرنا، به منظور حمایت از مردم مظلوم بحرین و رهبر شیعیان این کشور شیخ عیسی قاسم نماز گزاران جمعه در مشگین شهر پس از اقامه نماز جمعه راهپیمایی کردند.
راهپیمایی کنندگان که پیشاپیش آنان امام جمعه مشگین شهر در حرکت بود با دادن شعارهایی همچون مرگ بر استکبار جهانی، مرگ بر آمریکا واسرائیل و مرگ بر عربستان حمایت خودرا از مردم مظلوم بحرین اعلام کردند.
آنان همچنین هر گونه اهانت به ساحت شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان کشور بحرین را محکوم کرده و خواستار واکنش جامع جهانی وسازمانهای به اصطلاح دفاع از حقوق بشر در مقابل جنایت آل خلیفه در این کشور شدند.
مشگین شهردر شمال غرب اردبیل واقع است.
ایرنا/ خبرنگار: جواد دهقانی ** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28007

کلمات کلیدی این خبر: , ,

ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار