کد خبر: 27981 | تاریخ انتشار: ۱۶:۲۸:۴۹ - شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱ نظر | |

پیام تقدیر و تشکر فرماندار مشگین شهر به مناسبت حضور حماسی مردم شهرستان مشگین شهر در پای صندوق های رای

میر علی رحیمی زاد با انتشار پیامی از حضور گسترده ی مردم در پای صندوق های رای تشکر و قدردانی کرد

متن‌پیام به این شرح است👇👇👇

مردم شریف و نجیب شهرستان مشگین شهر بار دیگر با حضور تاریخی و حماسی خود همچون سراسر کشور نشان دادند که بنای شعور و درک بالای سیاسی آنها بر پایه ی عزت نهاده شده است.
این مردم دلاور ثابت کردند که استوار چون سبلان سترگ پشت رهبر معظم انقلاب و نظام ایستاده اند و به هیچ وجه اجازه نمی دهند خدشه ای بر این اعتبار و عزت وارد شود.

در این انتخابات فارغ از هرگونه گرایش های سیاسی قطع و یقین پیروز و سربلند مردم عزیز و شریف ایران بودند به طوری که به جهانیان بار دیگر ثابت کردند که وزیدن نسیم دلنشین عدالت و اعتدال همچنان باید در جامعه تداوم داشته باشد و این حضور پرشور مهر تاییدی بود از سوی مردم بر عملکرد دولتی که جز وقف خود برای مردم و خدمت به آنها چیزی در برنامه هایش نبود.

از دو ماه مانده به انتخابات  و مهم تر از آن در روز جمعه تمامی عوامل برگزار کننده ی انتخابات در این شهرستان بدور از هرگونه  احساسات در یک فضایی آرام‌،سالم و بدور از هرگونه تنش در راستای حفظ حق الناس در امنیت کامل انتخابات را برگزار کردند تا ثابت کنند که مسولین صدیق و خدمتگزار این نظام، مردم را فدای گرایش های سیاسی خود نمی کنند.

ضمن تبریک مجدد به روح معمار کبیر انقلاب،مقام‌معظم رهبری  و مردم‌همیشه در صحنه ی کشور عزیزمان ایران به خصوص مردم شهرستان مشگین شهر و همچنین منتخب شریف‌مردم کشورمان جناب آقای دکتر روحانی از خداوند متعال سربلندی و عزت مردم شریف و همیشه در صحنه و نظام را مسالت دارم.

در آخر تشکر ویژه ای دارم از امام‌جمعه فاضل شهرستان ، تمامی عوامل برگزار کننده ی انتخابات در شهرستان مشگین شهر،اعم از اعضای محترم هئیت نظارت،اجرایی نمایندگان صندوق،معتمدین محل،نیروهای نظامی و انتظامی و تمامی عواملی که در بهتر برگزار شدن این انتخابات سعی تلاش خود را به کار بستند که اکنون اینگونه در پیشگاه عدل الهی  و مردم سربلند باشیم.
و من الله توفیق

۹۶/۲/۳۰
میر علی رحیمی زاد
فرماندار‌مشگین شهر

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 27981۱ ديدگاه مطلب براي " پیام تقدیر و تشکر فرماندار مشگین شهر به مناسبت حضور حماسی مردم شهرستان مشگین شهر در پای صندوق های رای " ارسال شده است.

  1. کامران گفت:

    دقیقا مث جنابعالی که در ستاد روحانی حاضر و ناظر بودین و کاملا بی طرف…….

ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار