کد خبر: 27947 | تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱ نظر |   |

استعفا به هشت نفر رسید

فانی ، حضی زاده و نعمانی از حضور در انتخابات شورا انصراف دادند

به گزارش خیاونیوز ، رسول فانی صبح امروز با حضور در فرمانداری انصراف خود از کاندیداتوری شورا را رسما اعلام کرد وی بعد از انصراف بیانیه ای را  بشرح ذیل اعلام کرد:

بنام خداوند جان و خرد
با درود و سلام محضر دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی و همشهریان نجیب و شریف
انتخابات که رکن چهارم دموکراسی بشمار می رود، بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی، بطور متوسط هرسال یکبار در کشورمان برای تجلی مردمسلاری و تعیین سرنوشت مردم توسط خودشان رقم خورده است. در دوره حاضر نیز به یاری ایزد متعال، برای نشان دادن اقتدار کشورمان در عرصه منطقه ای و بین المللی در انتخابات پیش رو حضور پرشوری خواهیم داشت.
در دوره چهارم انتخابات شورای اسلامی، مردم شریف مشکین شهر منت بر گردن حقیر نهاده و با آرای خود، افتخار عضویت در شورای اسلامی شهر را پیدا کردم. این دوره پر چالش با پستی و بلندی های بسیاری توام بود. خدا را گواه می گیرم که از هیچ کوششی برای توسعه و اعتلای شهرم فروگذار نبودم.
در دوره پنجم شورای اسلامی نیز علیرغم میل باطنی و گوشزد و لطف دوستان، کاندیدا شدم که توسط هیات محترم نظارت استانی احراز صلاحیت گردیدم. حال ضمن اعتذار و سپاس مجدد از همه همشهریان و دست اندرکاران زحمتکش انتخابات، جهت تمرکز در فعالیتهای علمی و پژوهشی در دانشگاه، انصراف خود را از شرکت در انتخابات پیش رو تقدیم فرمانداری محترم نمودم و عملا از فعالیتهای انتخاباتی دست کشیدم.
امیدوارم مردم عزیزمان با انتخاب کاندیداهای اصلح اعم از افراد با تجربه و معتمد و جوانان خوشفکر، گامی در جهت پیشرفت و شکوفایی شهرمان بردارند.
بنده کماکان بطور همه جانبه در خدمت شهر و همشهریان عزیز خواهم بود و از خداوند متعال موفقیت همه خادمین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خواستارم.
با آرزوی توفیق الهی-رسول فانی خیاوی

شنیده ها حاکی از آن است منصور حضی زاده و مجید نعمانی خیاوی نیز انصراف خود از کاندیداتوری شورا را اعلام نمودند البته این خبر بعد ابصورت رسمی از طریق مراجع ذیربط اعلام نشده است

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 27947۱ ديدگاه مطلب براي " فانی ، حضی زاده و نعمانی از حضور در انتخابات شورا انصراف دادند " ارسال شده است.

  1. کریم گفت:

    جانم فهمیدی مردم بهتون رای نمیدن نخواستین ضایع بشین!!!!!!!!مثل اقای قاسمی ک خودشوچسبوند به فرمانداری…………….ولی خوبه ب این باور رسیدین …….

ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار