کد خبر: 27942 | تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱ نظر |   |

آهنگری قربانی سیاسی بازی…

آهنگری قربانی سیاسی بازی

بررسی های خیاو نیوز حاکی از آن است که محمد تقی آهنگری یکی از طرفداران سر و سخت یونس اسدی نماینده سابق این شهرستان که به خاطر حضور در ستاد انتخاباتی اسدی در سال ۹۴ از سمت خود استعفا داد ، دچار غضب عده ای سیاسی شده است.

ماجرا از این قرار است که وی برای حضور در انتخابات شورای اسلامی شهر ثبت نام کرد، وی قبل از ثبت نام در انتخابات شورا به عنوان رییس هیئت امنای مساجد شهرستان انتخاب شد.
۷ نفر از ثبت نام کنندگان شورای شهر ۴ نفرشان در مشگین شهر و ۳ نفر در هیئت نظارت استان رد صلاحیت شدندکه نام وی در لیست آن ۳ نفری بود که در استان رد صلاحیت شده بود.
🔻از ۷ نفر رد صلاحیت شده ،۶ نفر صلاحیتشان را از هیئت نظارت استان که ۳ عضو آن ، رضا کریمی نماینده اردبیل، محمد فیض نماینده اردبیل و ولی ملکی نماینده مشگین شهر بود اخذ کردند، اما نامی که انتظار می رفت صلاحیت نگیرد آهنگری بود که تا به این لحظه این موضوع اتفاق افتاده است.

🔻سر نخی دیگر از سیاسی بازی/بر اساس عرف سیاسی وقتی شخصی به عنوان مسئول جدید بر صندلی مسئولیت خود تکیه می دهد در آیین معارفه اش باید از مسئول سابق هم دعوت بعمل اید تا وی نیز تکریم شود، اما آهنگری معاون سابق فرماندار در جریان معارفه ولی قاسمی به عنوان معاون فرماندار جدید دعوت نشد تا مشخص شود که کینه و کدورتی سیاسی در این میان وجود دارد و به دنبال تسویه حساب هایی سیاسی است.
تسویه حسابی که پیشتر ابراهیم امامی آن را پرداخت کرد به طوری که اجازه ندادند وی در مراسم تودیع خود حضور داشته باشد.

🔻از یک بخش دیگری بررسی های خبرنگار خیاو نیوز حاکی از ان است که، یک شیطنت هایی نیز در آموزش و پرورش بر علیه آهنگری رخ داده است، وی که سابقا فرهنگی بود طی یک فرایندی معلوم از سوی افرادی معلوم حکم بازنشستگی اش دچار یک تغیراتی شده است که همین موضوع باعث شده است در پاداش بازنشستگی وی ۳۲ میلیون تومان تاثیر بگذارد، موضوعی که اسناد و مدارک آن مستدل در روزهای آینده ارائه خواهد شد.

✅نکته؛ دلیل این همه اصرار و پافشاری ها برای کنار گذاشتن یک فرد چه دردی از این شهرستان کم میکند کاش یاد می گرفتیم که کینه توزی و انتقام را سرلوحه ی کارهای خود قرار ندهیم.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 27942۱ ديدگاه مطلب براي " آهنگری قربانی سیاسی بازی… " ارسال شده است.

  1. کامران گفت:

    حالا شما چراکاسه داغ تر از اش میشین…
    واقعا ک تنها مشکل شهر ما همین اهنگری و ولی قاسمی هست !!!!!!!!!!!اقای اهنگری چوب طرفداریه بی حساب کتابش از دیگران رو خورد….اگه انسانیت دارین نظرم رو نشون بدین

ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار