کد خبر: 27936 | تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

توسط مبتکر مشگین‌شهری دستگاه مولد و ارتقاء دهنده برق ساخته شد

داود حیدرزاده مخترع این دستگاه با بیان اینکه این دستگاه مولد و ارتقاء دهنده برق بوده و قابل نصب بر روی یوپی‌اس و مولد خورشیدی و همچنین برق شهری است گفت: این دستگاه برق شهری را با روش خاصی و با صرف نیروی محرک کم می‌تواند نیرو تولید کرده و با ارتقاء برق باعث کاهش مصرف برق شود و این امر افزایش چند برابری برق را به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: با استفاده از این روش تولید برق در موتورهای مکانیکی باعث کاهش مصرف سوخت می‌شود به طوری که این دستگاه با نیم اسب بخار می‌تواند ۲۵۰۰ وات برق تولید کند در حالی که در حالت عادی برای تولید این مقدار برق می‌بایست بیش از ۵ اسب بخار انرژی صرف کرد که این امر موجب مصرف سوخت بیشتر می‌شود.

وی تاکید کرد: با این دستگاه می‌توان بدون صرف هزینه اضافی برق ۳ آمپر را به ۱۲ آمپر افزایش داد و در صورت نصب این دستگاه بر روی مولد خورشیدی و یوپی‌اس انرژی ذخیره شده در باطری کمتر استفاده می‌شود و زمان استفاده از شارژ باطری و مولد خورشیدی افزایش می‌یابد و بیشتر انرژی مورد نیاز برای مصرف از طریق این دستگاه تولید و تامین می‌شود.

این مبتکر مشگین‌شهری گفت: دستگاه ساخته شده می‌تواند باعث تاخیر اتمام شارژ در مولد خورشیدی و یوپی‌اس شده و همچنین این دستگاه به تنهایی می‌تواند برق اضطراری را با مدودیت زمان تامین کند.

حیدرزاده با بیان اینکه این دستگاه نمونه اولیه طرح است که برای تست ساخته شده بود که با موفقیت به نتیجه رسید و در آینده نزدیک این دستگاه با اندازه کوچک‌تر و با رعایت استانداردهای لازم ساخته می‌شود.

این مبتکر تاکنون توانسته است چندین دستگاه در حوزه برق و الکترونیک اختراع کند اما متاسفانه به علت عدم حمایت مسئولان به تولید انبوه نرسیده است.

شماره تلفن داود حیدرزاده مبتکر مشگین‌شهری جهت هماهنگی و همکاری و پشتیبانی       ۰۹۱۴۴۵۵۴۸۷۲

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 27936


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار