کد خبر: 27920 | تاریخ انتشار: پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱ نظر |   |

نماینده مردم مشگین شهر:

دانش آموزان مشگین شهری با کمبود فضاهای آموزشی روبرو هستند

ولی ملکی در نهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز مشگین شهر افزود: عمر برخی از واحدهای آموزشی این منطقه از ۶۴۴ سال تجاوز می کند و بهبود این شرایط نیازمند عزم خیرین و توجه بیشتر اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل است.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل هم در این جشنواره گفت: مجمع خیرین مدرسه ساز استان تاکنون یک هزار و ۴۰۰ کلاس درس در قالب ۲۵۳ مدرسه احداث کرده و در اختیار آموزش و پرورش قرار داده است.
جواد قرآن نویس افزود: در حال حاضر چند مدرسه خیر ساز دیگر نیز در حال اجرا می باشد و پیش بینی می شود تا سال تحصیلی آینده بیش از یکصد کلاس درس تکمیل شده و در اختیار آموزش و پرورش قرار بگیرد.

نوری زاده ، مدیر آموزش و پرورش مشگین شهر هم با قدردانی از خدمات شایسته و ارزشمند مجمع خیرین مدرسه ساز مشگین شهر گفت: این مجمع تاکنون ۹۱ کلاس درس در قالب ۱۷ مدرسه احداث کرده و در اختیار دانش آموزان قرار داده است.

در نهمین جشنواره مجمع خیرین مدرسه ساز مشگین شهر خیرین علاوه بر تقبل پرداخت سه میلیارد ریال وجه نقد احداث ۲۲باب کلاس درس در قالب چهار واحد آموزشی را تقبل کردند.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 27920۱ ديدگاه مطلب براي " دانش آموزان مشگین شهری با کمبود فضاهای آموزشی روبرو هستند " ارسال شده است.

  1. سلام گفت:

    افرین
    چه عجب یادت افتاد !!!!!

ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار