کد خبر: 27888 | تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

شهرداری مشگین‌شهر شفاف سازی کند/

۴۹۰۰ میلیون ریال اعتبار مدیریت پسماند کجا هزینه شده است

با توجه به اینکه مشگین‌شهر در جمع‌آوری و مدیریت پسماند زباله با مشکلات زیادی مواجه شده به طوری که جمع آوری زباله در این شهر به بحران اساسی تبدیل شده و برخی محلات به شدت بر این وضعیت مو جود معترض هستند.

رحیم لاهوتی‌فر معاون اداره کل امور شهری استانداری اردبیل در جلسه دیروز مدیریت پسماند از تخصیص ۴۹۰۰ میلیون ریال اعتبار برای ساماندهی محل دفن زباله و تفکیک زباله از مبدا برای شهرداری مشگین شهر خبر داده است.

برابر اخبار به دست آمده بخشی از اعتبارات تخصیص یافته به شهرداری مشگین‌شهر در خصوص مدیریت پسماند زباله در اواخر سال گذشته برای تامین هزینه حقوق کارگران شهرداری در نظر گرفته شده است و اکنون این مبلغ به درستی هزینه نشده است لذا افکار عمومی خواستار پاسخگویی اعضای شورای شهر و شهردار در مورد نحوه هزینه کرد این مبلغ هستند چرا که در سایه بی برنامگی شورای شهر، مشگین‌شهر از لحاظ نظافت عمومی دچار بحران شده است.

پیش از این نیز در زمان شهرداری سابق ۱۲۰۰ تن قیر به شهرداری مشگین‌شهر واگذار شده بود که هنوز پاسخ قابل قبولی برای آن ارائه نشده و اکنون مشگین‌شهر پر از چاله‌هایی است که در سایه سوء مدیریت‌ها به وجود آمده است./سفیر مشگین

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 27888


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار