- پایگاه خبری تحلیلی خیاوخبر بروز ترین مرجع خبری شهرستان مشگین شهر - http://khiav-news.com -

بحران آب شرب مشگین‌شهر را فرا گرفت/ آبرسانی با تانکر در مشگین‌شهر/قطعی آب احتمالا ۲ روزه خواهد بود

به دنبال تند باد شدید و آب شدن برف دامنه سبلان در شهرستان مشگین‌شهر موجب جاری شدن سیلاب در رودخانه خیاوچایی شهرستان مشگین‌شهر شده و خساراتی بر کشاورزان این شهرستان وارد کرده است.

در جریان این سیل مشکلاتی برای آب شرب مشگین‌شهر به وجود آمده و آب شرب مشگین‌شهر قطع شده و با تانکر به مردم این شهر آبرسانی می‌شود.

فرماندار مشگین‌شهر گفت: در جریان این حادثه تصفیه خانه شهرستان دچار مشکل شده و مشگین‌شهر از لحاظ آب شرب دچار بحران شده است اما خوشبختانه تمهیدات لازم برای مهار این بحران در نظر گرفته شده و از مرکز استان تانکرهایی برای آبرسانی به مردم این شهر وارد شهرستان شده و در محلات مختلف آبرسانی می‌کند.

وی افزود: در کنار تانکرهای آب و توزیع آن در محلات آب بسته بندی نیز تهیه و در بین مردم توزیع می‌شود لذا از عموم شهروندان درخواست می‌شود با مصرف بهینه مسئولان شهرستان در مخار این بحران را یاری کنند.

یش بینی می شود قطعی آب تا دو روز آینده ادامه داشته باشد دراین مدت آب از طریق تانکرهای حمل آب در محلات شهر توزیع خواهد شد
🔹فرماندار مشگین شهر در بازدید از تصفیه خانه آب شرب گفته است: مشکل آب شرب جدیست مردم با مسولان همکاری کنند. بیش از ۲۰تانکر حمل آب وارد شهر شدند.
🔹وی همچنین از ارسال بیش از ۴هزار بطری اب شرب سه ونیم لیتری برای توزیع رایگان در بین شهروندان خبرداد