کد خبر: 27836 | تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

بحران آب شرب مشگین‌شهر را فرا گرفت/ آبرسانی با تانکر در مشگین‌شهر/قطعی آب احتمالا ۲ روزه خواهد بود

به دنبال تند باد شدید و آب شدن برف دامنه سبلان در شهرستان مشگین‌شهر موجب جاری شدن سیلاب در رودخانه خیاوچایی شهرستان مشگین‌شهر شده و خساراتی بر کشاورزان این شهرستان وارد کرده است.

در جریان این سیل مشکلاتی برای آب شرب مشگین‌شهر به وجود آمده و آب شرب مشگین‌شهر قطع شده و با تانکر به مردم این شهر آبرسانی می‌شود.

فرماندار مشگین‌شهر گفت: در جریان این حادثه تصفیه خانه شهرستان دچار مشکل شده و مشگین‌شهر از لحاظ آب شرب دچار بحران شده است اما خوشبختانه تمهیدات لازم برای مهار این بحران در نظر گرفته شده و از مرکز استان تانکرهایی برای آبرسانی به مردم این شهر وارد شهرستان شده و در محلات مختلف آبرسانی می‌کند.

وی افزود: در کنار تانکرهای آب و توزیع آن در محلات آب بسته بندی نیز تهیه و در بین مردم توزیع می‌شود لذا از عموم شهروندان درخواست می‌شود با مصرف بهینه مسئولان شهرستان در مخار این بحران را یاری کنند.

یش بینی می شود قطعی آب تا دو روز آینده ادامه داشته باشد دراین مدت آب از طریق تانکرهای حمل آب در محلات شهر توزیع خواهد شد
🔹فرماندار مشگین شهر در بازدید از تصفیه خانه آب شرب گفته است: مشکل آب شرب جدیست مردم با مسولان همکاری کنند. بیش از ۲۰تانکر حمل آب وارد شهر شدند.
🔹وی همچنین از ارسال بیش از ۴هزار بطری اب شرب سه ونیم لیتری برای توزیع رایگان در بین شهروندان خبرداد

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 27836


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار