کد خبر: 27821 | تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ | بدون نظر |   |

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبرداد

صدور حکم محکومیت برای مدیر یک شرکت خدماتی و زیارتی در مشگین شهر

حسین نجف زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: براساس گزارش‌های مردمی از حدود ۱۵۰ نفر از اهالی شهرستان مشگین شهر مبنی بر اخذ مبالغ اضافی توسط یک شرکت خدماتی-زیارتی از یک کاروان زیارتی عازم کربلای معلی این موضوع پیگیری شد.

وی گفت: پرونده ای دراین خصوص تشکیل شد و با ارجاع گزارش، موضوع جهت انجام تحقیقات و تکمیل گزارش به اداره صنعت ، معدن و تجارت و اداره حج و زیارت این شهرستان ارجاع گردید.

نجف زاده تصریح کرد: پس از انجام تحقیقات لازم و اعلام نتیجه گزارش از سوی ادارات مربوطه محرز گردید که این شرکت فاقد مجوز فعالیت است و اقدام به اخذ مبلغ بیش از یک میلیون ریال از هر نفر زائر نموده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل افزود: با تکمیل گزارشات موضوع در شعبه اول تعزیرات حکومتی شهرستان مشگین شهر مورد رسیدگی قرار گرفت و مدیران شرکت براساس مواد ۲ و۵۴ قانون تعزیرات حکومتی به پرداخت مبلغ۳۰۴میلیون و ۸۸۰هزار ریال  ریال جزای نقدی درحق دولت و مبلغ ۱۵۲میلیون و۴۴۰هزار ریال در حق جمیع شاکیان خصوصی از بابت جبران خسارت وارده محکوم شدند.

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 27821


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار