کد خبر: 27540 | تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | بدون نظر |   |

بعد از گذشت یک سال

صندلی خالی معاونت فرمانداری مشگین‌شهر بلاتکلیف است

سال پیش همین ایام بود که معاون فرماندار مشگین‌شهر برای حمایت از یک کاندیدای انتخاباتی در مشگین‌شهر رسما از سمت خود استعفا داد تا اتاق معاونت این اداره در بسته بماند.

* بعد از ماجرای کش و قوس دار تغییر فرمانداران در استان اردبیل که در زمان خود جار و جنجال زیادی به پا کرد  اما توپ را به زمین یکدیگر انداختن مسؤولان بار دیگر موجب شده است تکلیف معاونت فرمانداری مشگین‌شهر بلاتکلیف بماند.

*بحث انتخاب معاون فرماندار در مشگین‌شهر انگار به یک معضل مدیریتی در استان نیز تبدیل شده است چرا که چندین مدت است مسؤولان  مابین دو فرد برای این پست در تردید هستند.

*مطرح شدن یک نام قوی برای تصدی معاونت فرمانداری مشگین‌شهر این روزها جنجال زیادی در بر داشته است به طوری که عده‌ای در فضاهای مجازی مخالف با این نام هستند و معتقدند عملکرد  وی در پارلمان محلی امتحان جای بحث و نقد جدی دارد.

*از طرفی دیگر گزینه خود دولت در مشگین‌شهر برای تصدی این جایگاه خالی رییس ستاد انتخاباتی روحانی در انتخابات گذشته است که اکنون بخشدار قصابه است.

*اما جدای این مسایل بیشتر از آن که نام افراد مطرح شود، برای مردم مهم ترین موضوع وجود معاونی است که همراه با مردم باشد، به طوری که به دلیل غیر بومی بودن فرماندار بتوانند در زمان‌هایی که فرماندار این شهرستان نیست مشکلات خود را حل و فصل کنند.

*خبر می‌رسد که تا چند روز آینده معاون فرماندار مشگین شهر معارفه خواهد شد، ما هم منتظر هستیم ببینیم این نزاع سیاسی به کجا ختم خواهد شد.

—————————–

یادداشت از سینا اسدی

—————————-

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 27540


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار